Seçme mobilya

1955 yılında kurulan Seçme mobilya, 57 yılı aşkın bir süredir, Mobilya ve dekorasyon alanında faaliyet göstermektedir. Ciddi bir gelecek tasarımının, geniş ürün çeşidiyle buluştuğu tüm koleksiyonuyla eşlik ettiği mağazalarıyla bu alanında ulusal bir marka hâline gelmeyi hedeflemiştir.

Sektördeki 57. Yılımız olması ile beraber ilk günden bu yana kalite ve güveni kendine ilke edinmiş bir yapıyla müşterilerimizin isteklerini, talepleri doğrultusunda yerine getirmeye devam edeceğiz.

Kaliteyi konforu ve ergonomiyi her tasarımında bir araya getirmeyi başaran seçme mobilya her ürüne aynı hassasiyeti ve özeni göstermeye devam ediyor. Tasarımlarının tamamı kendine ait ve patentli olarak müşterilerine sunması müşterilerinin özgün tasarımlara ulaşmasındaki en önemli etkenlerden biridir.

1.Yatak odası takımları 
2. Yemek odası takımları 
3.TV üniteleri 
4.Koltuk takımları 
5.Köşe oturma grupları 
6.Sehpalar 
7.Aksesuarlar v.s 

Tasarım ve ergonomi birbirini tamamlayan iki unsur olduğunu bilerek; kalite faktörünün ışığı altında yeni ürünler ortaya çıkararak, müşterilerimize hak ettiği kaliteyi sunmaya devam edeceğiz. Müşterilerimize kaliteyi estetiği ve güveni sağlayabilecek güce sahip olduğumuzu 57 yıllık tecrübemize dayanarak rahatça söyleyebiliriz ve tüm bu faktörleri ele alarak müşterilerimizin bizi seçmesinde bu tecrübelerin ışığı altında her ürünü her mekânı yaşanabilir konforlu estetik ve kaliteli hale getirmeye ve sonuç olarak müşterilerimizin bizi seçmesini kendi avantajları haline getirmeye devam edeceğiz.

Tüm bunların yanı sıra bünyesinde bulunan deneyimli iç mimarlar ile iç mimarlık hizmetleri vererek projelerde kişiye özel tasarım ve uygulamalar yapmaktadır. Anlaşıldığı üzere mobilya dekorasyon ve iç mimarlık hizmetleri de vererek siz değerli müşterilerimizin taleplerini ve isteklerini yerine getirmekteyiz.

Modern Koleksiyonda Ankara Sitelerde bulunan 2 mağaza ve samsun da bulunan 1 mağaza’mızla hizmet vermekteyiz.Bunun yanında Ankara sitelerde yeni açılacak Mid Century mağazası ile geçmişten günümüze provencial haute cauture,colonial ve %100 masif ürünlerden oluşan her biri farklı konsepteki ürünleriyle hizmet verecektir.. Kaliteyi ve güveni kendine ilke edinmiş olan SEÇME mobilya bu sektördeki yeni açılacak olan 4.konsept mağazası ile büyümesini emin adımlarla devam ettirecektir.

Demirhendek Cad. No:114 Siteler/ANKARA

Tel: 0312 349 54 87 – 0312 348 61 44

Fax: 0312 351 02 40

Email:[email protected]

www.secmemobilya.com.tr