Şimdi Banyo Mobilyanızı Yenilemenin Tam Sırası!

Teknolojiyi tasarımla buluşturan lider Türk markası

Banyo mobilyası sektöründe geliştirdiği kaliteli, tasarım odaklı, çevreci ve fonksiyonel ürünlerle 27 yılı geride bırakan ORKA Banyo, kuruluş yılından itibaren üretim faaliyetlerini gerçekleştirdiği Düzce’deki 22.000 m2 fabrikasında 240 kişiyi aşan istihdamı, güçlü ihracat yapılanması ile kurulduğu günden bu yana alanında sektör lideri olarak hizmet veriyor. Yıllık ortalama 540 bin modül banyo mobilyası üretimi gerçekleştiren ORKA Banyo, Türkiye’de 81 ilde 450’den fazla satış noktası ile tüketicisiyle buluşuyor. Dünya standartlarında kalitede esnek kullanım alanlarına sahip özgün tasarımlarıyla ORKA, aynı zamanda uluslararası pazarda başta Avrupa olmak üzere 65 ülkeye ihracat gerçekleştiriyor.

Gün geçtikçe tüm yaşam alanlarında etkisini hissettiren tasarım olgusu, artık banyolarda da gündeme geliyor. Daha cesur tasarımlara ev sahipliği yapmaya başlayan banyolar, evinde yenilik yapmak isteyenlerin önceliği oluyor. ‘Banyoda mükemmeli arayanlar için’ sloganıyla yola çıkan ve sadece banyo mobilyaları sektöründe çeyrek asrı geçen tecrübesi ile ORKA Banyo, tasarımı ve fonksiyonelliği odağına alan seçili ürünlerinde 31 Mart tarihine kadar KDV avantajıyla birlikte %45’e varan indirimlerle satışa sunarak yenilik isteyenlere göz kırpıyor.

Fonksiyonel, rahat ve sürdürülebilir banyolar için özel tasarımlar geliştiren ve sadece odaklandığı alanda güçlü bir büyüme gerçekleştiren Türk markası ORKA Banyo, 20 Ocak – 31 Mart 2020tarihleri arasında seçili ürünlerde uygulayacağı kampanya ile değişimi müjdeliyor. Seçili ürünlerde KDV avantajıyla birlikte % 45’e varan indirimlerle sunan kampanya, banyosunu değiştirmek isteyen veya yeni ev hazırlığında olanlar için önemli bir fırsat oluşturuyor.