Skyland HOM ödüllü tasarımlara ev sahipliği yaptı

Türk tasarımcıların ve mobilya markalarının uluslararası EDIDA ödülüne değer görülentasarımları, Skyland HOM’daki “Sky is The Limit” sergisinde bir araya geldi. Sergide, Yılınİçmimarı ödülünün sahibi Hakan Helvacıoğlu ile Yılın Tasarımcısı Kunter Şekercioğlu’nun özel seçkileri de Skyland HOM Trend Alanı’nda ziyaretçilerle buluştu.

 

Türkiye’nin en büyük mobilya ve dekorasyon merkezi Skyland HOM, tasarım dünyasının nabzını tutmaya, son trendleri ve ödüllü tasarımları dekorasyon meraklılarıyla buluşturmaya devam ediyor. Son 10 yılda EDIDA Ödülü’ne değer görülen 15 ikonik tasarım, Skyland İstanbul bünyesindeki Skyland HOM’dagerçekleşen “Sky is The Limit”adlı sergide ziyaretçilerin beğenisine sunuldu.

 

Mobilyadan aydınlatmaya, oturma gruplarından dış mekân ürünlerinekadar farklı ihtiyaçlara yanıt veren sıra dışı tasarımları bir araya getiren sergide; Alp Nuhoğlu,Aytek Jane, Berkan Kaplan, Derin Sarıyer,Esat Fişek, Faruk Malhan, Haldun Akalın, Jean-Michel Wilmotte, Maurizio Manzoni, Mauro Lipparini, Métrica, Mustafa Toner, Neptün Öziş, Paratoner ve Wangan Studio imzalı tasarımlar büyük ilgi topladı. Sergi kapsamında ayrıca, EDIDA 2021 Yılınİç Mimarı ödülünün sahibi Hakan Helvacıoğlu ile Yılın Tasarımcısı Kunter Şekercioğlu’nun seçkileri de Skyland HOM Trend Alanı’nda ziyaretçilerle buluştu.