The More, Her Zaman Daha İyisini Hedefleyen Bir Marka

The More, vizyonu gereği giderek büyüyen bir güç halini almaktadır. Kuruluşundan bugüne kadar çok hızlı bir şekilde ivme alan The More henüz hedefindeki büyüklüğe ulaşmış sayılmaz.

Yakın tarihte yüz ölçümü 30.000 m2 olan fabrikamızın açılışını yapacağız ve bunu bir başlangıç olarak görüyoruz. Amacımız her zaman daha iyisini hedefleyen bir marka olmak. Tüm ürünler bazında aylık üretim kapasitemiz şu anda 3800 ürün. Keza aylık gerçekleştirilen özel projemiz ise 500 proje.  Kısa vadedeki hedefimiz ise üretim kapasitemizdeki bu rakamları ikiye katlamak. Bunun içinde gerekli bilgi, donanım, tecrübe ve güce sahibiz.  Giderek büyüyen ve genişleyen mutfak, banyo, kapı sektöründe öncü ve lider bir konuma doğru emin adımlarla ilerliyoruz.

The More markası olarak şu anda Aydın, Kuşadası, İzmir, Datça, Manisa, Beylikdüzü, Erenköy, Bodrum, Erzincan, Didim’de mağaza ve bayiliklerimiz bulunmaktadır. Markamız yurt dışında ise Fransa, Malta, Makedonya, Umman’da mevcut satış noktalarıyla hizmet vermektedir. Güçlendikçe büyüyen ailemizin, Dünya geneline yayılmasını istiyoruz. Bu vizyonumuzu marka olarak bütünüyle benimsemiş durumdayız. Markamız “The More” adının anlamından da anlaşılacağı üzere her zaman “Daha Fazlası”.

Peki nedir bu daha fazlası?

Daha derinlemesine ele alacak olursak eğer hizmette daha fazlası, kalitede daha fazlası, memnuniyette daha fazlası, üretimde daha fazlası, istihdamda daha fazlası, büyümede daha fazlası, başarıda daha fazlası, kısacası sahip olduğumuz ve ileride sahip olacağımız her şeyde daha fazlası. Ama bu saydıklarımdan hangileri daha öncelikli derseniz, müşteri memnuniyeti, kalite ve büyümeyi ilk üçe yazabilirim.Zaten asıl amacımız da kaliteden ve müşteri memnuniyetinden taviz vermeden büyümek. Ancak bu üç altın kural ile koordineli bir şekilde büyüyebilirseniz sürdürülebilir bir başarı elde edebilirsiniz.

The More diyor ki:

Bizim için gerçek büyüklüğün ve başarının ölçütü, müşteri memnuniyeti ve kaliteden geçmektedir. Müşterilerimizi ne kadar fazla memnun edersek o kadar büyük, ne kadar fazla kaliteli ürün ve hizmet sunarsak o kadar başarılı oluruz. Müşteri memnuniyeti ve kalitede her zaman daha fazlasını hedefliyor, her zaman daha iyisini istiyoruz.