Threespine teknolojisine sahip yeni Click&Go Dolaplar koleksiyonu piyasaya çıkıyor

Ekim ayında, ABD’nin en büyük özel dolap perakendecisi olan Cabinets To Go, Threespine® Click Mobilya Teknolojisini içeren yeni bir mutfak dolabı koleksiyonunu piyasaya sürdü. Threespine sayesinde kolay montaj vaadiyle Click&Go Dolaplarını tüketicilerle buluşturdu.

Threespine teknolojisi, Cabinets To Go için bariz bir seçimdi çünkü şirket, müşterilerine piyasadaki en iyi yenilikçi ve ileri trend ürünleri sunmaya kendini adamıştır. Threespine hassas açılar, güvenilir stabilite ve uzun süreli sonuçlar sunar. Yerleşik kilitleme sistemi, dolapların alete veya ekstra bağlantı parçasına ihtiyaç duymadan kolayca birbirine geçebileceği anlamına gelir. Montajı tamamen arıza korumalı ve 10 kata kadar daha hızlı hale getirir. Özellikle Kuzey Amerika mutfak dolabı pazarında bu teknolojiye olan ilginin ve geçmeli mobilya montajına olan talebin artması şaşırtıcı değil.

Cabinets To Go, tamamen yeni Slim Shaker koleksiyonunu zahmetsiz Click&Go montajıyla sunmaktan heyecan duyuyor. Şu anda şirketin en çok satan Franklin White kaplamasıyla ülke çapında mevcut ve koleksiyonu daha fazla renk seçeneğiyle genişletme planları zaten var.

“Bu koleksiyonu pazara sunmak için Välinge ile çalışmaktan keyif aldık. Dahil olan tüm ekipler özenle çalıştı ve mükemmel bir müşteri deneyimi olacağı kesin olan şeyi yaratmaya öncelik verdi,” diyor Cabinets To Go’nun Satıştan Sorumlu Başkan Yardımcısı Alex Hughes.

 

Threespine teknolojisi, minimum görünür donanımla ve geleneksel yöntemlerle monte edilen dolaplara kıyasla biraz daha fazla iç depolama alanıyla, monte edilmiş dolaplara birinci sınıf bir his verir. Müşteriler inanılmaz derecede hızlı montaj sürelerinden ve taşıması ve saklaması kolay kompakt ambalajdan yararlanır.

 

“Güvenilir ve kanıtlanmış inovasyon tedarikçisi olarak Välinge’ye güveniyoruz. Dolaplarımız için Threespine teknolojisini kullanmanın hassas ve dayanıklı bir ürün ortaya çıkaracağını biliyorduk” diyor Hughes.

 

Välinge Innovation, pazarı dönüştüren ve dünya çapında insanların zemin döşemelerini sonsuza kadar değiştiren yenilikçi zemin kaplama teknolojileri yaratma konusunda uzun bir geçmişe sahiptir. Välinge, Threespine ile zemin kilitleme uzmanlığını ve deneyimini gelecek dostu, çığır açan bir teknoloji yaratmak için kullandı. Zahmetsiz montaj, kolay sökme ve daha verimli lojistik sağlar.

 

“Threespine kullanılarak oluşturulan Cabinets To Go’nun yüksek kaliteli koleksiyonunu görmek heyecan verici. Müşterilerimizi teknolojilerimizin yardımıyla kendi pazarlarına yönelik yenilikçi teklifler oluşturma konusunda desteklemek her zaman tatmin edicidir,” diyor Välinge Innovation Kuzey ve Güney Amerika Kilit Müşteri Yöneticisi Martin Borg.

 

Threespine Hakkında

Threespine, sonraki seviye özelliklere sahip iç mekanlar oluşturmanıza olanak tanır. Mobilya montajı hiç bu kadar kolay ve hızlı olmamıştı. Geleneksel çözümlerden on kata kadar daha hızlıdır ve yerleşik kalitesi her zaman güvenilir ve dayanıklı sonuçları garanti eder.

 

Bu, piyasadaki en kolay ve en gelişmiş çözümdür. Tıklamalı zeminin orijinal mucitleri olan Välinge Innovation tarafından geliştirilen bu teknolojinin gerçekten çığır açan bir teknoloji olduğundan emin olabilirsiniz. Välinge dünya çapında yenilikçi zemin kaplama teknolojileriyle tanınıyor ve şimdi devrim niteliğindeki fikirlerini mobilya endüstrisine taşımak üzere.