TÜRK MOBİLYASI DÜNYAYA ANAMOB İLE ANLATILACAK

Türk mobilya üreticilerinin dünyaya açılan kapısı olacak ANAMOB Anadolu Mobilya Fuarı için geri sayım sürüyor, hazırlıklar titizlikle tamamlanıyor… Yeni nesil fuarcılık anlayışının öncüsü NOBEL EXPO tarafından 5-9 Ekim 2023 arası Kayseri’de düzenlenecek organizasyonda, yerli üretim mobilyalar dünyanın dört bir yanından gelecek satın alma heyetlerinin beğenisine sunulacak. Türkiye’nin ihracat hedefine önemli katkılar sunacak fuarda Business Lounge ikili görüşmelere ve ülkemiz için önemli imzalara tanık olacak.

NOBEL EXPO Uluslararası Fuarcılık’ın uzman ve tecrübeli ekibinin doğru yönlendirmeleri ile satış hacmini bir üst lige taşıma imkânı bulacak katılımcılara, fuar süresince pek çok konuda destekverilecek. NOBEL EXPO’nun sağlayacağı sayısız ayrıcalıktan yararlanacak mobilya üreticileri, bunun yanı sıra hedef kitle ile direkt iletişim kurma şansı yakalayacak.

Büyüme hedefi taşıyan üreticilerin sektörün öncü firmaları ile iş birliği olanağı bulacağı fuar ayrıca, potansiyel müşteriye ürünleri birebir anlatma fırsatı sağlayacak. İnovatif tasarımlar ve sektörde çığır açan ürünlerin boy göstereceği organizasyon, yeni tedarikçilere de ev sahipliği yapacak. Mobilya sektöründe iddiasını ortaya koymak isteyen tüm markaların mutlaka boy göstermesi gereken fuarın katılımcıları arasında yer almak için NOBEL EXPO ile temasa geçerek bilgi almak yeterli olacak.

Sektörde en önemli organizasyonlar arasında yer alan fuarda mobilya üreticileri, distribütörler, toptancılar, yurt dışındaki mobilya ve dekorasyon firmalarının Türkiye temsilcilikleri, sektörel dernekler, odalar, kıuruluşlar ve yayınlar da ağırlanacak.

NOBEL EXPO Uluslararası FuarcılıkA.Ş. Türkiye’yikatma değeri yüksek bir fuarla buluşturmaya hazırlanırken, Yönetim Kurulu Başkanı Erhan Çelik önemli organizasyon için şu ifadeleri kullandı: “ANAMOB, hem Türk fuarcılığı hem de Türk mobilya sektörü açısından kritik öneme sahip. Yerli üreticinin kendini en iyi şekilde anlatabileceği bir atmosfer için deneyimli ekibimizle aylardır hazırlanıyoruz. Uluslararası verileri, sektörün ihtiyaç ve gereksinimlerini, dinamiklerini, sorunlarını ve çözüm yollarını en ince ayrıntısına kadar analiz ettik. Bu fuar hem Türk mobilya sektörüne hem de ülkemize önemli kazanımlar sağlayacak. Türkiye, birçok alanda olduğu gibi mobilya sektöründe de kaynak ve üretim açısından önemli bir merkez. Sahip olunan potansiyelin açığa çıkarılabilmesi için atılacak en güçlü adımlardan biri de fuarlardır. O nedenle bu fuarın değerini anlamak ve bu fırsatı kullanmak gerek.”