Unilin, Unicoat su geçirmezlik teknolojisinin lisansını Çamsan Ordu’ya verdi

Waregem, Belçika – 1 Haziran 2023

Mohawk Industries’in IP ve teknoloji bölümü Unilin Technologies, levha sektörünün önde gelen üreticilerinden Camsan Ordu ile laminat parke üretimine başlayacak lisans anlaşmasını imzalamaktan mutluluk duyar. Anlaşma, Çamsan Ordu’nun Unilin’in laminat parke için Unicoat su itici kaplama teknolojisine erişimini sağlıyor.

Camsan Ordu, laminat parke için en son su itici kaplama teknolojisi olan Unicoat’a erişim hakkı kazandı. Unicoat, neme karşı üstün koruma sunarak su hasarı riskini en aza indirir ve zeminin uzun ömürlü olmasını sağlar. Unicoat’ı laminat ürünlerine entegre eden Camsan Ordu, yüksek kaliteli, dayanıklı zemin kaplama çözümleri sunma taahhüdünü pekiştiriyor.

Camsan Ordu Teknik Genel Müdür Yardımcısı Oğuzhan Öztürk, “Unilin ile ortak olmaktan ve ünlü kaplama teknolojilerinden yararlanmaktan heyecan duyuyoruz” dedi. “Bu yenilikçi çözüm, müşterilerimize üstün kalite ve kullanıcı dostu döşeme seçenekleri sunma taahhüdümüzle mükemmel bir uyum içindedir. Bu işbirliğinin, ürün tekliflerimizi genişletmemizi ve pazarın gelişen ihtiyaçlarını karşılamamızı sağlayacağından eminiz.”

Unilin’in uzmanlığı ve ileri teknolojisi ile Çamsan Ordu’nun pazardaki varlığını birleştiren müşteriler, geliştirilmiş uygulama kolaylığı ve su geçirmezlik özelliklerine sahip daha geniş bir yüksek performanslı zemin kaplama ürünleri yelpazesi bekleyebilirler.

Unilin Technologies Satış Direktörü Floris Koopmans, “Başka bir Türk oyuncunun kaliteli su geçirmez laminat üretmeyi seçmesinden heyecan duyuyoruz” diyor. “Bu, endüstrideki su geçirmez zemin kaplaması için ileriye doğru atılmış büyük bir adım ve zemin kaplama endüstrisinde birlikte daha fazla ilerleme kaydetmeyi dört gözle bekliyoruz.”

Çamsan Ordu Hakkında:
Levha sektörünün önde gelen üreticilerinden olan Camsan Ordu, yakında laminat parke üretimine de başlayacak. Yenilikçilik, kalite ve sürdürülebilirlik taahhüdü ile Camsan Ordu, sektörde güvenilir bir isim haline gelmiştir.

Unilin Teknolojileri Hakkında
Unilin Technologies, döşeme, mobilya ve inşaat endüstrisinde yenilikçi ve teknoloji sağlayıcısıdır. Şirket, geniş bir satış ağı aracılığıyla güvenilir iş ortaklarına yüzlerce lisans vererek, pazar lideri ürün ve süreç yeniliklerinin dünya çapında korunmasını ve ticarileştirilmesini yönetiyor. Unilin Technologies, 500’den fazla patent ailesinde 3.800’den fazla patenti yöneterek, farklı endüstriler için dijital baskı yenilikleri gibi yeni ileri üretim teknolojilerine odaklanmaktadır.

Temas etmek:
[email protected]
http://www.unilintechnologies.com/en