ÜNSALLAR’dan GELENEKSEL İFTAR YEMEĞİ

Ünal Ünsal ve Ünsallar Parkenin geleneksel iftar yemeğinde parke firması sahipleri ve parke ustalarını ağırladı. Her yıl düzenlenen iftarın bu sene 5’incisi gerçekleştirildi.

Ünal Ünsal ve yönetim kurulu üyeleri Ünal Ünsal, Yalçın Ünsal, Güven Ünsal ve Ahmet Ünsal tarafından kapıda karşılanan davetlilere yakın ilgi gösterilmesi dikkat çekti.

Ünsallar Parke’nin iftar yemeği davetinde bir araya gelen sektör çalışanları, Ramazan ayının en güzel paylaşımlarından birine daha tanıklık ettiler. Keyifli yemek organizasyonu, sektörle ilgili paylaşımlara da ev sahipliği yaptı.

İş birlikçilerine bu şekilde düzenlenen sosyal aktivitelerle, özel organizasyonlar yapmaya devam edeceğini belirten Ünsallar Parke yetkilileri, davetlilerle yakından ilgilendiler.

Sektörün önde gelen kuruluşlardan biri olan Ünsallar Parke, geçtiğimiz günlerde organize ettiği iftar yemeğiyle bayiilerini ve iş ortaklarına keyifli bir akşam yaşattı. Küçükçekmece Paşa Garden’da gerçekleşen iftar yemeğine yaklaşık 300 kişi katıldı.

Ünsallar Parke Yönetim Kurulu Başkanı Ünal Ünsal, “Biz büyük bir aileyiz” mesajı yineledi.İftar yemeği programı Küçükçekmece Paşa Garden’de yapıldı. İftar programı ile sektörün temsilcileri ağırlanırken, çok sayıda işadamının yanı sıra firma çalışanları katıldı.

Ünal Ünsal, “İftar yemeğimize katılarak bizleri onurlandıran tüm dostlarımıza teşekkür ederiz. Ramazan bereket, rahmet, paylaşmak ve duadır. Rabbimizin sofrasına hep birlikte oturduk, orucumuzu açtık. Hayırlara vesile olsun. İnşallah bundan sonrada bu dayanışmayı devam ettireceğiz” diye konuştu.