Välinge, İsveç’in en büyük ahşap üreticisiyle lisans anlaşması imzaladı

 

Välinge, İsveç’in en büyük ahşap ve ahşap ürünleri üreticilerinden biri olan Södra Wood ile yeni bir lisans anlaşması imzaladı. Södra Wood bu anlaşmayla, Välinge tarafından ZENSE markası altında piyasaya sunulan seçkin dış mekan zemin kaplaması sisteminin imalatı ve satılması için yetki kazandı.

 

Södra Wood’un İskandinavya Pazarlama ve Satış Müdürü Fredrik Gustavson konuyla ilgili şu açıklamada bulundu: “Bu ürün piyasadaki hiç bir ürüne benzemeyen yenilikçi bir üründür. SENSE’e gösterilen ilgi çok büyük ve daha şimdiden pazardaki bir çok büyük perakendeci ile anlaşmalar imzaladık.

 

Välinge’nin ZENSE™ markası, kapalı mekan zemin görünümüne ve hissine benzeyen seçkin bir dış mekan zemin kaplaması çözümü sunmaktadır. Decking özelliği, profil yüzeyinde herhangi bir görünür vida olmadan kurulum imkânı veren bir profile sahiptir. Aynı zamanda iyi havalandırma ve su tahliyesi sağlarken nesnelerin paneller arasına düşmesini önler.

 

Välinge Innovation şirketi İş Geliştirme Direktörü Marcus Bergelin şöyle konuştu: “Geliştirilmiş görünüşün yanı sıra, kaybettiğiniz nesneler veya ayaklarınızdaki kaymalar hakkında endişelenmenize gerek kalmamasının tüketiciler tarafından takdir edileceğini düşünüyoruz. Tamamen İsveç menşeli bu çözümümüzle piyasayı değiştirme imkânını yakalamış olmaktan heyecan duyuyoruz. Södra firması harika bir ortak olarak proje boyunca etkileyici bir ilgi ve bilgi paylaşımında bulunmuştur.”

 

Södra, İsveç’in Kisa kentindeki şirket tesislerinde yeni zemin kaplamasını üretecek. Ürünlerin Mart ortasından itibaren satışa sunulması bekleniyor.