Välinge, Çin’deki lisans sahiplerine destek için HOMAG ile ortaklık yapıyor

Välinge Innovation, makine tedarikçisi HOMAG China ile işbirliklerini daha da güçlendirdiğini duyurdu. Välinge ile HOMAG Çin’deki lisans sahiplerine hem 5G® Katlanabilir Kilitleme ve Threespine® tıklamalı mobilya teknolojisikonusunda en yeni nesil otomatik yerleştiricilere bir sonraki seviye erişim ve destek sunmasına olanak tanıyan bir işbirliği anlaşması imzaladı.  

 

Välinge Innovation Çin ve Asya Bölge Müdürü Magnus Holgesson, “Lisans sahiplerimizin mümkün olan en iyi deneyime sahip olmalarını istiyoruz ve bu anlaşma Çin’deki ortaklarımız için daha da fazla avantaj anlamına geliyor. Artık kurulum, devreye alma, düzeltici ve önleyici bakım ve yedek parçalara erişim sunan pazar sonrası desteğin tümü yerel olarak sunulacak ki  bunun anlamı, tamamen yeni bir kolaylık ve bakım düzeyidir.”

 

5G® veya Threespine® üretim hattına otomatik yerleştiricinin eklenmesi, manuel yerleştirmeye göre birçok avantaj sağlar. Döşeme tahtaları veya mobilya panelleri süreçte yalnızca bir kez işlendiğinden üretkenlik ve kalite kontrol artarken, kaynakları ve fabrika zemin alanını serbest bırakır ve hem kullanımı hem de servisi kolay bir makineden tutarlı, kaliteli bir yerleştirme sağlar.

 

Anlaşmanın bir sonucu olarak, Kuşan’da 2019’da açılan Välinge destek merkezine bir Threespine® otomatik yerleştirici kuruldu. Makinenin varlığı, Välinge’in lisans sahiplerine uygulamalar için birinci sınıf bir tanıtım ve eğitim ortamı sunmasını sağlayacak. Anlaşma, şu anda bir lisans sahibinin Güney Çin’deki tesisinde kurulu olan bir 5G® Fold Down™ (Katlamalı Kilit Sistemi) otomatik yerleştirici ile hemen yürürlüğe girdi.

 

Magnus Holgesson, “HOMAG Çin’de, Välinge’de sahip olduğumuz aynı titiz standartlara sahip ideal bir ortak bulduk ve bu da Çin’deki yerel varlığımızı daha da güçlendiriyor. Bölgedeki birçok lisans sahibimize getireceği faydalar için heyecan duyuyoruz” dedi.

 

https://www.youtube.com/watch?v=XNJe4KEI2YA