Välinge, Kendin-Yap Ticaretine Değerli Bir Uzmanlık Katıyor

Yıllık Küresel Kendin-Yap Zirvesi, ev geliştirme endüstrisinden perakendeciler ve üreticiler için dünyanın en önemli etkinliklerden biri olarak küresel pazardaki mevcut ve gelecekteki gelişmelerin bir araya geldiği ve görüş alışverişinde bulunulduğu bir platformdur. Bu yıl etkinlik 8-10 Haziran tarihlerinde Kopenhag’daki Bella Center’da gerçekleşti. Döşeme endüstrisinde geliştirme ve yenilik konusunda lider uzman olarak Välinge ise bu etkinliğe ilk kez katıldı.

 

Etkinlikteki Välinge standının başında yer alan Välinge Innovation Kilit Müşteri Yöneticisi Andreas Nilsson, “Bu küresel etkinlik, Välinge’nin farklı teknolojilerimiz hakkında bilgi birikimini ve uzmanlığını paylaşması için harika bir platform sağlıyor. Katılımımızdan çok memnunuz ve şimdiden gelecek yılki zirveyi sabırsızlıkla bekliyoruz” dedi.

 

Välinge, yenilikçi döşeme ve mobilya teknolojileriyle dünya çapında tanınıyor. Global Kendin-Yap Zirvesi’nde sektörün beğenisini kazanan şirket, dünyanın her yerinden mevcut ve potansiyel ortaklarla değerli ve önemli etkileşimler yapma fırsatı buldu. Şirketin birincil hedefiyse, önde gelen perakendecileri ve üreticileri ürünleri için en uygun kilitleme sistemini seçmenin önemi konusunda bilgilendirmek ve onları Välinge’in 2G Angling, 5G-i Push Down ve 5G Fold Down gibi İyi/Daha İyi/En İyi teknolojileriyle tanıştırmaktı. Andreas Nilsson bu konuda şu açıklamayı yaptı: “Ürün ve kurulum sistemi arasındaki mükemmel uyum, nihayetinde müşteri deneyimi için tüm farkı yaratacak. Kusursuz bir kilitleme sistemi ile kurulum, minimum çaba ve mükemmel sonuçla hızlı ve kolay olacaktır ki bu gerçekten ilgili herkes için ana hedeftir.”

 

Son trend raporları, Kendin-Yap ticaretinde e-ticaretin hızla büyüdüğünü ve bunun da kaçınılmaz olarak tüm tüketiciler için kusursuz ve kurulumu kolay ürünlere olan talebin artmasına yol açtığını gösteriyor. Nilsson, “Liteback teknolojimizle bir ürüne daha da fazla avantaj ekleyeceksiniz. Bu teknoloji ürün ağırlığını %20 oranında azaltır, bu da nakliye maliyetlerinde tasarruf, daha verimli eve teslimat, kullanımı daha kolay ve daha küçük çevresel ayak izi anlamına gelir. Buna ek olarak herkese uyan tek bir çözüm olmadığından ve tasarım, formatlar ve kalınlık gibi farklı değişkenler kurulum deneyimini etkilediğinden, Välinge ürün tasarımından yeni bir ürünün geliştirilmesine ve uygulanmasına kadar tüm adımların iyileştirilmesi ve basitleştirilmesi için rehberlik ve tavsiyeler sunmaya devam ediyor. Amacımız, ürün bilgisinden teknoloji uzmanlığına kadar her konuda güvenebileceğimiz uzun vadeli bir ortak olmak. Ve bu çabaların hepsi mükemmel bir müşteri deneyimi sağlamak içindir” diyerek Välinge’nin değerlerine dikkat çekti.

 

Döşeme teknolojilerinde lider yenilikçi olarak Välinge, değer zinciri boyunca tüm müşterilere kapsamlı destek sunmayı amaçlıyor. Hem perakendecileri hem de üreticileri, büyük müşteri memnuniyeti ile sürdürülebilir ve işlevsel bir ürün geliştirme sürecini güvence altına almak için şirketin uzmanlığını ve bilgi birikimini erken bir aşamada dahil etmeye teşvik ediyor.