Vision panel koleksiyonu ile mekânlara yenilikçi dokunuş

Ürün yelpazesini sürekli güncelleyen Kastamonu Entegre,melamin kaplı panel serisi Vision’u yeni dekorlarla zenginleştirmeye devam ediyor. Mobilya ve iç mekân tasarımında çok çeşitli uygulamalara olanak tanıyanVision panel koleksiyonunda; ahşap tonları, fantazi desenler ve düz renkler olmak üzere 14  dekor yer alıyor. Serinin yeni dekorları Atlas Çamve Almond, yaşam alanlarında konfor ve ferahlık arayanlara hitap ediyor.

Doğanın dilinden konuşan mekânlar

Vision ailesinin ahşap dekorları Garden Meşe veBilbao,doğal dokusu ile hemen her tarza uyum sağlarken, canlı renk tonuyla dikkat çeken Belmontemekânda sıcak bir atmosfer yaratmak isteyenler için ideal tercihi oluşturuyor. Asconadoğal rengi ve dokusu kadar kolay işlenebilen yapısıyla, Alpine kalıpların dışında dekorasyon çözümlerinde gösterdiği üstün performansla, özel bir dokuya sahip Navarroise mutfak, banyo vb. kullanım alanlarındaki yüksek dayanımı ile öne çıkıyor. Kendine has rengiyle yaratıcılığını göstermek isteyenler için ideal bir seçim olan Cabana ve yaydığı pozitif enerjiyle çalışma alanlarına verimlilik, evlere huzur katan Argosise özellikle koyu tonlardan vazgeçmeyenlere hitap ediyor.

Yaratıcılığı tetikleyen renk ve dokular

Fantazi dekorlardan MarmolveLuanda, mermerin asaletiniahşabın sıcaklığıyla buluşturuyor. Yumuşak renk tonuyla uygulandığı mekâna ferah ve rahatlatıcı bir hava katanSpring, bahar esintisini yaşam alanlarına taşımak için ideal bir seçenek sunuyor.Düz dekorlardan Costaise yumuşak renk tonuyla yaşadığı mekâna pozitif bir hava katmak isteyenlerin tercihini oluşturuyor.

Uyum ve konfor ön planda

Ahşap dekor grubunun yeni üyesi Atlas Çam, her mevsim koşuluna kolayca uyum sağlayan çam ağacının zarif, güçlü ve estetik dokusunu yaşam alanlarına taşıyor. Yeni düz dekor Almondise açık ve nötr rengiyle, yaşam alanlarında ferahlık hissi arayanların tercihini oluşturuyor.

Zamansız, uzun ömürlü şıklık

Duvardan mobilyaya mekânın her noktasına yenilikçi bir dokunuş katan Vision dekoratif paneller, tasarımcıların ve dekorasyon merkalılarının hayallerindeki yaşam alanını gerçeğe dönüştürmesine yardımcı oluyor. Mobilya, dekoratif panel, raf ve duvar panelleri, laminat kaplama, folyo, mutfak ve ofis mobilyaları gibi çok çeşitli ürünlere uygulanabilen Vision panel koleksiyonu, estetik görünümü kadar dayanıklı yapısıyla da dikkat çekiyor.