WILLOWY

Ofis ve ev mobilyaları üretim ve satışında uzman kadrosu, modern hizmet anlayışı, yenilikçi atılımları  ve uluslararası vizyonu  ile, sektörünün  iddialı ve  önde gelen firması olan tanınmış bir markadır.

WILLOWY’nin yıllara dayanan yurtiçi, yurtdışı  satış ve pazarlama deneyimlerinin , Bursa / İnegöl ‘de kurulan  modern tesislerinde üretime dönüşmesi ile  WILLOWY markası doğmuştur.

Kaliteli ürün ve güvenilir hizmet anlayışı ile yükselen markasının arkasında , bireysel  yaratıcılığı ön plana çıkaran ve ekip çalışmasının gücüne inanan, yenilikçi çözümler sunan, sahip olduğu uluslararası vizyon ile geleceğin çalışma ve yaşama alanlarını bugünden tasarlamayı  amaçlayan dinamik ve  girişimci bir takım ruhu bulunmaktadır.

Üretimde çevreye duyarlı, ergonomik ve fonksiyonel tasarımlarla , insan odaklı ürünler sunmayı en önemli amaç edinmiş olan grubumuz , uluslararası arenada  tanınmış markası   WILLOWY’nin gördüğü ilgi ve tercihin gururunu ve mutluluğunu yaşamaktadır.

Yurtiçinde ve Uluslar arası pazarlarda, yenilikçi ve özgün tasarımları ile tanınan WILLOWY, mobilya dünyasının merkezi  İnegöl’ deki modern Fabrikası ve  Bursa  ve İnegöl’deki mağazaları  yanında, Yurtdışında üç ayrı ülkenin  başkent ve büyük şehirlerindeki showroom ve satış  mağazalarında sunduğu ürünleri ile  dünya çapında aranan ve tercih edilen bir marka olmuştur.

WILLOWY genç ve dinamik yapısı , kaliteli ürün ve güvenilir hizmet anlayışı ile bugünlere gelmesinde gösterdiği dinamizmi ,  hedeflerine ulaşmak için gösterdiği  kararlılıkla, sektöründe öncü olma başarısının sorumluluğu içinde hizmete ve yoluna devam etmektedir.

Adres: Alaaddinbey Mh. İzmir Yolu Cad.
No:305/A Nilüfer / BURSA

Mail: [email protected] 

www.willowy.com.tr