Woiss Mobili

Woiss Mobili Şirketi ultra modern & avant-garde tarz ürünleriyle günümüzün bir mobilya markasıdır. Woiss Mobili Şirketi, 2008 yılında Volkan AKTAŞ ve İsmail AKTAŞ tarafından İstanbul’da kuruldu. 2016 yılında romantik avangardın tarz sahibi Zubeyir CAĞDAŞ Woiss Mobili şirketine, mobilya sektörüne ultra güç sağlayacak şekilde iştirak etmiştir.

Ultra Modern ve Romantik Avantgard stili dünya mobilya endüstrisinde yeni bir stildir ve Woiss Mobili Şirketi tarafından mobilya sektörüne kazandırılmıştır. Woiss Mobili tasarım heyeti bu stili hayata geçirmek için uzun yıllar arge çalışmalarına devam etmiş ve hala da etmektedir.

Tüm Woiss Mobili “Ultra Modern – Romantik Avantgard” mobilya ürünleri kendi tarzında benzersizdir. Sonuç olarak, bu mobilyalar evde duygusal olarak cazip bir atmosfer yaratmakta, Woiss stili ile iç mekanlarda konfor ve tabii ki hoş bir ortam sağlamaktadır.

Woiss Mobili mobilya, tasarım, üretim ve endüstrisinde patentli yeni bir stildir. “Ultra Modern – Avantgarde”, gölge ve ışığın bütünsel bir harmonisidir. Tarzımızda maneviyat ve duygular ön plandadır.