WoodTech ve İntermob 2020 Fuarları Hakkında Önemli Duyuru!

Sayın Katılımcı,

Hiç de alışık olmadığımız bir süreçten geçiyoruz. Yeni normalimizi oluşturmak için çalışmalara başladık. Bu günleri dayanışma ve umutla beraber atlatıp, yine sevdiklerimizle ve iş ortaklarımızla buluşmayı dört gözle bekliyoruz.

10 Ekim’de Beraberiz!

Reed Tüyap Fuarcılık, Ağaç İşleme Makine ve Yan Sanayisi İş Adamları Derneği – AİMSAD işbirliği ile düzenlenen 33’üncü Woodtech Fuarı ve eş zamanlı olarak Mobilya Aksesuar Sanayicileri Derneği – MAKSDER işbirliği ile düzenlenen 23’üncü İntermob Fuarı, önceden açıkladığımız üzere, 10-14 Ekim 2020 tarihlerinde Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek. Fuarlarımız, T.C. Sağlık Bakanlığı ve T.C. Ticaret Bakanlığı’nın aksi yönde bir kararı olmadığı sürece; ahşap ve mobilya yan sanayi endüstrilerini, hizmet verdiği tüm sektörler ile yeniden aynı çatı altında buluşturacak.

Önceliğimiz Herkesin Sağlığı ve Güvenliği: Fuar Alanındaki Önlemler…

Bu büyük buluşmanın gerçekleşeceği Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde; T.C. Sağlık Bakanlığı koronavirüs tedbirleri kapsamında fuar alanlarına ilişkin hijyen yönergelerinin yanı sıra UFI – Küresel Fuar Yapımcıları Derneği, Dünya Sağlık Örgütü ve yurt dışında büyük ölçüde uluslararası fuar düzenleyicilerinin alacağı tedbirleri harfiyen uygulayacağımızı bilmenizi isteriz.

Değerli katılımcılarımızın, ziyaretçilerimizin ve çalışanlarımızın sağlığı bizim birinci önceliğimizdir.
Sizlerle, fuar alanlarımızın ve salonlarımızın yukarıda anılan tüm sağlık ve güvenlik tedbirleri ile donanmış şekilde buluşmak üzere tüm hazırlıklarımızı tamamlıyoruz.  Fuar öncesinde ve sırasında alacağımız güvenlik önlemlerini, fuar tarihi yaklaştıkça sizlerle paylaşacağımızdan emin olabilirsiniz. Dilerseniz bu gelişmeleri kurumsal (www.tuyap.com.tr) veya fuar (www.woodtechistanbul.com www.intermobistanbul.com) internet sitelerimizden de takip edebilirsiniz.

Dijital  Platformumuzun Desteği ile Fuardan Maksimum Fayda Sağlayın!

Bu süreçte dijital çözümlerimizi daha da geliştirerek yanınızda olmaya devam ediyoruz. Fuarcılıkta yeni dönem çatısı altında geliştirdiğimiz ve geliştirmeye devam ettiğimiz dijital platformumuz ile fiziksel fuarın yerini tutamasa da, yüz yüze görüşmenin ötesinde iş bağlantıları kurmanıza olanak tanıyarak, bu zorlu süreçte ticaretinize olumlu katkılar sağlıyoruz. Tüyap Fuarcılık Grubu olarak, alıcı ve satıcıları yıl boyu bir araya getirerek iş bağlantıları kuran, web ve mobilden kolayca erişilebilen platformlarımızla, siz değerli fuar katılımcılarımıza ürün ve hizmetlerini sergileme imkanıberaberinde, akıllı B2B eşleştirme sistemimiz ile sizleri ilgili alıcılara öneriyor, fuar süresiyle sınırlı olmayan iletişim kanalları sunuyoruz. Fuarcılıkta dijital dönüşüm sayesinde doğru ziyaretçiler ile bir araya gelme ve sınırları kaldırarak ulaşılması zor, uzak pazarlar ile temas kurabilme imkânı için var gücümüzle çalışıyoruz.

Biz geleceğe hazırız! Siz de, yılda 4.6 milyonu yerli, 1.7 milyon yabancı toplam 6.3 milyon profesyonel tarafından ziyaret edilen Tüyap dijital platformlarını kullanarak fuar deneyiminizi zenginleştirebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey “Online Katılımcı Sistemi”nde bulunan profilinizi eksiksiz doldurmak! Böylece, fuarın başlamasını beklemedenfuar sırasında ve sonrasında da “SİZ”i ve “ÜRÜN”lerinizi arayan dünyanın her yerinden milyonlarca alıcıyla, internet sitemizde bulunan Katılımcı Rehberi aracılığı ile doğrudan buluşabilirsiniz.

Konular hakkında daha detaylı bilgi için size özel hazırladığımız sunuma mutlaka göz atın ve videoyu izleyin.

Sunuma bu linkten ulaşabilirsiniz: FUARCILIKTA DİJİTAL DÖNÜŞÜM

Videoya ulaşmak için lütfen tıklayın: ONLINE PROFİLİMİ NEDEN DO​LDURMALIYIM?

Bizimle [email protected] ve [email protected] adreslerinden her zaman iletişime geçebilirsiniz. Size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

Sizi fuarlarımızda ağırlamayı sabırsızlıkla bekliyoruz.

Sağlık ve mutluluk dileklerimizle,

Woodtech ve Intermob Fuarları Proje Ekibi