Yapı Dekorasyon Sektöründe İddialı Bir İsim: DUKAS

Adana merkezli bir yapı dekorasyon malzemeleri ve inşaat firması olan DUKAS, sektörde başarılı ilerleyişiyle dikkat çekiyor. ORSİAD Gazetesi olarak firma sahibi Salih Gültekin ile görüştük.

ORSİAD: Dukas markasını ve kendinizi kısaca bizlere anlatır mısınız?

Dukas Yapı 2015 yılında ticaret hayatına başlamıştır. Kurucusu ve sahibi benim ve Dukas’ın hızlı ve emin adımlarla ilerlemesini, parke sektöründeki 15 senelik pazarlama ve satış müdürlüğü tecrübelerimi kullanarak gerçekleştirdim. Dukas Yapı hali hazırda (TOKİ inşaatları ve özel sektörde) müteahhit bazlı çalışmakta olup, alt bayiliklere parke ve yan malzeme vermektedir. Belli bir dönem Yıldız Entegre Adana bayiliğini yaptık. Sattığımız markalar Vario Terra Click, Çamsan Peli gibi yer zemin malzemeleridir. Adana’da hem ofisimiz hem de malzeme depomuz mevcuttur.

ORSİAD: Billurlar A.Ş ürünleri ve bayilik hizmetleri ile diğer firmalar arasındaki fark sizce nedir?

Billurlar A.Ş‘ yi zaten sektörden biliyorum.çok güçlü bir alt yapıya sahip türkiyenin önde gelen şirketlerinden ve adanaya depo açması çok doğru bir karar olmuştur.hem piyasada ki fiyatlama açısından hemde verdiği hizmet açısından farklı bir pencere açmıştır.kendilerini tebrik ediyorum .

ORSİAD: Sektör içinde Lamiset markasının yeri ve önemi hakkında görüşleriniz nelerdir?  

Lamiset markasını kullanmaktayız. Aldığımız günden bu yana son tüketici ve bayilerimizden ve döşeme ustalarımızdan son derece olumlu tepkiler aldık. Yeni bir marka ve yeni bir yüzün gelmesi sektöre farklılık getirmiştir. Billurlar A.Ş bu konuda tebrik ediyorum ve başarılarının devamını diliyorum.