En Kaliteli Ürünleri En Uygun Fiyatlarla Buluşturan Firma: Üşenmez Döşemecilik

Duvardan duvara halı, laminant parke, pvc yer döşemeleri, oto döşeme malzemeleri, çadır branda, sünger, suni deri, masa ve soba altı muşambaları gibi ürünlerin, tüketiciye  en kaliteli ve en hızlı bir şekilde ulaşmasını kendine prensip edinmiş olan Üşenmez Döşemecilik, Adana ve bölgesinin aranan markalarından biri. Özgün tasarımları ve uygun fiyat politikasıyla sektörde yaklaşık 30 yıllık tecrübeye sahip Üşenmez Döşemecilik’in sahibi Ahmet Bebe ile görüştük.

 ORSİAD: Üşenmez markasını ve kendinizi kısaca bizlere anlatır mısınız ?

Üşenmez Döşemecilik, 1992 yılından beri, Adana ve çevre illerindeki bayilere ve yöre halkına hizmet anlayışında, en kaliteli ürünleri, en uygun fiyata tedarik etmeyi düstur edinmiş bir firmadır. Firmamızın tecrübesi, aynı ismi taşıyan markamız ve kaliteli hizmet anlayışını benimsemiş çalışanlarımızla birlikte, Doğu Akdeniz ve Güney Doğu’da başarılarıyla bilinmekte ve takdir edilmektedir.

ORSİAD: Billurlar A.Ş  ürünleri ve bayilik hizmetleri ile diğer firmalar arasındaki fark sizce nedir?

Billurlar A.Ş, ürünleri ve bayilik hizmetleri ile beraber, iş ortaklığı yaptığı firmalarla da yakinen ilgilenen ve her türlü sorununda yanında olan, ilgili, saygılı bir firmadır.

ORSİAD: Sektör içinde Lamiset markasının yeri ve önemi hakkında görüşleriniz nelerdir?  

Lamiset markası Billurlar A.Ş  öncülüğünde modern hayatın şıklığını sağlayan desen ve renklerle, parke piyasasına önemli bir destek sağlamıştır.