Yaşam alanlarını garanti altına almak isteyenler  Tiny House’lara yöneldi

Minimalist yaşam tarzını tercih ederek yaşam alanlarını küçülten insanlar karavan, bungalov ve tiny house yaşamına yönelirken, pandemi ile birlikte tiny house’lara artan ilgi yaşanan deprem felaketi sonrası neredeyse 10’a katlandı. Betonarme binalardan uzaklaşmak için İstanbul’da Göktürk, Kilyos, Şile, Çatalca, Çekmeköy gibi ilçelerin yanı sıra Çanakkale, Muğla, Kırklareli gibi illerin yazlık noktalarında arsa alıp tiny house yapımına yoğunlaşan insanlar beklentilerine uygun yüzlerce dekorasyon ve dönüşüm ürününe nalburdayim.com üzerinden ulaşıyor.

Son yıllarda giderek popülerleşen tiny house’lara olan ilgi, yaşanan deprem felaketleri sonrası insanların güvenlik kaygısı yaşamaya başlamasıyla daha da arttı. Özellikle yazlık bölgelerde yer alan hazır tiny house’ların yoğun ilgi nedeniyle fiyatlarının artması insanları kendi tiny house’larını inşa etmeye yöneltti. Tiny house’larla birlikte doğayla bütünleşen insanların aradığı tüm ürünler çerçevesinde nalburdayim.com’un geniş seçenekler sunduğunu söyleyen nalburdayim.com Yönetim Kurulu Başkanı Ozan Bük, “Yaşadığımız büyük deprem felaketi özellikle İstanbul’daki insanlarda büyük tedirginlik yarattı. Binalarının yapısına güvenmeyen ve kalabalıktan uzaklaşmak isteyen insanlar artık daha güvenli bir yaşam alanı olan tiny house’lara yöneliyor. Biz de yeni yaşam biçimini seçen kullanıcılara yapım sırasında gereken banyo ekipmanlarından boya ve cila çeşitlerine, su ısıtıcılarından tekli ocaklara kadar her türlü ürünü sunuyoruz” dedi.

Tiny house’lar güven veriyor

Tiny house’lar güvenilir arazilere yapıldığında olası depremlere karşı güvenilirlik sunarken, kullanıcılar evlerin güvenliğini sağlamak için de teknolojinin nimetlerinden faydalanıyor. Akıllı ev güvenlik sistemlerinden harekete duyarlı sensörlere, yangın uyarı sistemlerinden kapalı devre kamera ve GPS izleme sistemlerine kadar birçok özellikle evlerini donatmak isteyen kullanıcılar tedarik için nalburdayim.com gibi güvenilir noktaları tercih ediyor.

 

Nalburdayim.com Hakkında

Yapı malzemeleri sektöründe 30 yılı aşkın bir süredir hizmet veren Neyzen A.Ş.’nin online marketi olan Nalburdayim.com ‘Nöbetçi nalburunuz’ mottosuyla 2019 yılında hizmete başladı. Hızla gelişen, büyüyen ve sektörünün öncü markaları arasında yer alan bir markanın dijitale yansıyan gücü olan Nalburdayim.com, istikrarlı yükselişi ve Türkiye’nin 81 iline hizmet veren yapısıyla kullanıcılarına kaliteli hizmet deneyimi sunuyor. 700’ü aşkın marka ve 300’ü aşkın kategoride hizmet veren Nalburdayim.com stoğunda bulundurduğu milyonlarca ürün sayesinde kullanıcılarına ihtiyaçlarını tek bir adresten uygun fiyatlarla temin edebilme avantajı sağlıyor.