Yataş Grup’un herkesi hayal ettiği iyi uykuyla buluşturmak için yola çıkan yeni markası Puffy

Yataş Grup’un herkesi hayal ettiği iyi uykuyla buluşturmak için yola çıkan yeni markası Puffy’nin sunduğu yeni Multi Master Yatak, DHT yay sistemi ve bambu içerikli kumaşı sayesinde konforlu ve rahat bir uyku sunuyor. Yatağın çıkarılabilir pedi ise yüksek yapısıyla misafir yatağı olarak kullanılabiliyor.

Türkiye’de “yatak” denince ilk akla gelen isim ve uyku konusunda yılların tecrübesine sahip Yataş Grup’un yeni markası Puffy’nin yatak koleksiyonuna yeni eklenen Multi Master Yatak, rahat ve sağlıklı bir uyku vaat ediyor. Multi Master Yatak, özel DHT yay sistemi sayesinde konforlu bir uyku sunarken; uzun yıllar ilk günkü formunu da koruyor. Yatağın fermuarı sayesinde kolayca çıkarılabilir pedi, 7 cm yüksekliği ile  misafir yatağı olarak kullanılabiliyor. Bambu içerikli kumaşı ise hem çok iyi nem yönetimi hem de yumuşak ve pürüzsüz bir uyku deneyimi sunuyor.

Multi Master Yatak, yatağı çevirmeye gerek bırakmayan No-Turn teknolojisinin yanı sıra Ultra Fresh teknolojisiyle de yatağın uzun yıllar boyunca temiz ve hijyenik şekilde kullanılabilmesini sağlıyor.

Multi Master Yatak, Bellini Baza ve  Multi Master Başlık ile 3’lü set olarak da sunuluyor. Baza ve başlığında şık kapitone detaylar bulunan Multi Master 3’lü Set, zarif ve güçlü bir estetik tarzı yansıtıyor. Bellini bazanın robot süpürge kullanımına uygun 12 cm yükseklikteki ahşap ayakları temizliği kolaylaştırırken, geniş iç hacmi ise yatak odalarında ekstra depolama alanı sağlıyor.