Yeni Satış Noktası : Bodrum’da mimarlık ve sanatın buluşma noktası: Billionaire Furniture 

Katar’dan İsviçre’ye, Suudi Arabistan’dan Amerika’ya dünyanın pek çok ülkesinde ve Türkiye’de büyük ilgi gören Billionaire Furniture’un Bodrum’daki mağazası, mimarlık ve sanatın buluşma noktası olarak hizmet veriyor.

Çalışmaları hakkında bilgi veren Luxury Stone ve Billionaire Furniture’un Kurucusu İç Mimar Merve Aycan, “Bazen toplu bir inşaat projesi için bazen de bireysel müşterilerimiz için hizmet veriyoruz. Özellikle anahtar teslim projelerimiz çok ilgi görüyor. Müşterilerimizin beklentileriyle markamızın tarzını ve tasarımlarını harmanlayarak A’dan Z’ye eksiksiz bir teslim gerçekleştiriyoruz. Karşılaştığımız memnuniyet ve mutluluk bu işi yapmamızdaki motivasyonu sağlıyor” dedi.

Heykeller, özel tablolar… 

Billionaire Furniture ve Luxury Stone’un tek çatı altında toplanmış 2 marka olduğunu aktaran Aycan, “Billionaire Furniture, kendi bünyesi içerisinde 1.750 metrekare koltuk ve mobilya fabrikasına, İstanbul’da 500, Bodrum Yalıkavak’ta ise 400 metrekare alanı olan iki ayrı showrooma sahip. Bodrum Yalıkavak’taki mağazamızda, sabit ve hareketli mobilyaların dışında, özel yaptıklarımız ve yurt dışından getirttiğimiz aksesuarlar, ev tekstili, duvar kağıdı, aydınlatma, mermer, özel heykeltıraşların imzası olan heykeller, projelerimize özel yaptırdığımız Aslı Akman imzalı tablolar ve Devrim Erbil tabloları yer alıyor. Bodrum mağazamız, klasik bir mobilya ve iç mimarlık mağazasından çok sanatla buluşan butik bir mağaza olmasıyla dikkat çekiyor” dedi.

İlçenin dokusuna uygun tasarımlar 

Bodrum’daki müşterilerin tercihleri hakkında ise Aycan, “Birçoğunun evi daha loft daha yalın, deniz ve orman manzarası gören evler. Müşterilerimizin tercihlerinin yanı sıra öncelikle bu evlerin içlerini ve teraslarını tasarlarken evin mimari yapısını dikkate alıyoruz. Eğer modern bir yapıya sahipse biz de daha modern projeler tasarlıyoruz. Eski Bodrum dokusunda olan evleri tasarlayacaksak, daha bohem, daha etnik çizgilerle ilerliyoruz” diye konuştu.

Kışın da kullanılabiliyor 

Bodrum’un artık yazlık bir yer olmaktan uzaklaştığına dikkat çeken Aycan, “Yaptığımız tüm evleri artık yaz kış yaşanabilir evler olarak tasarlıyoruz. Yerden ısıtmalı, ayrı bir hizmetli odası olan, telefon ve tabletlerden kontrol edilebilir akıllı evler olarak hazırlıyoruz. Pandemi döneminden itibaren yazlık projelerimiz 5 katına çıktı. Bu durum bizi çok heyecanlandırdı ve enerjimizi arttırdı. Bodrum projelerimiz için fabrikamızda ayrı bir bant hazırladık. Yurt dışı ve Bodrum üretimlerimiz birbirini etkilemeden devam ediyor. Bodrum’da bulunan mimari ve montaj ekibimiz de üretim tamamlandıktan sonra aracın yola çıkışından müşteriye anahtarı teslim edene kadar en iyi şekilde hizmet veriyor” ifadelerini kullandı.

Çalışma odası da isteniyor 

Aycan’ın verdiği bilgilere göre pandemi sonrası kalıcı hale gelen home office çalışma düzeni nedeniyle artık Bodrum’da yapılan evlere çalışma odaları da isteniyor. Aycan, bu taleplere karşılık dinlenme, TV odası ve home office olarak kullanılan sistematik ve çok fonksiyonlu odalar tasarladıklarını söyledi.