Seymen Parke İftar programı vesilesi ile Bursa bölgesindeki müşterileri ile buluştu…

Seymen Parke, Bursa bölge bayilerine iftar yemeği verdi . Seymen parke Bursa depolarında gerçekleştirilen iftar yemeğine parke sektörünün önde gelen temsilcileri katıldı.

Seymen Parke, organize ettiği iftar yemeğiyle çalışanlarına, müşterilerine ve iş ortaklarına keyifli bir akşam yaşattı.

2010 yılından günümüze ticari faaliyetlerini sürdüren Seymen Parkenin Merkezi İzmir’de bulunmakta olup, Manisa, Balıkesir, Aydın, Bursa Şubeleri ve bölge depoları ile yüksek stok gücü, dinamik ve kurumsal yapısı ile faaliyetlerine devam etmektedir.

Seymen parke Muğla’dan Çanakkale’ ye kadar, yerli ve ithal grup olmak üzere 18 farklı ürün kartelası ve yüksek stok gücü ile hizmet vermektedir.

Seymen Parke bünyesinde Kastamonu Entegre üretimi olan Floorpan, Artfloor markalarının Ege Bölge bayiliği, İthal parke grubunda Aston Louis Markası bünyemizde bulundurmaktayız.

Bölgesinde bulunan yapı market ve bayilerine tedarikçilik aynı zamanda bir çok tanınmış müteahhit ve inşaat firmalarına tedarikçi yada projelerinde çözüm ortağı olmaktadır.

Seymen Parke temsil ettiği tüm markaların Türkiye geneli satışlarında ilklerin ve en iyilerin arasına girmeyi kendine hedef bilmiş ve bu hedefini başarmış olmanın haklı gurunu taşımaktadır.

Bölgenin en güçlü ve sektörün ileri gelen firması olarak geniş ürün yelpazemiz ve uygun fiyat politikamızla, müşterilerimizi her daim kazançlı hale getirmek, projelerinde kaliteyi ve üstün hizmet anlayışını yaşatarak Seymen Parke müşterisi olmanın ayrıcalıklarını yaşatmak.