Yıldız Entegre, geleneksel Ulusal Mimarlık Öğrencileri Buluşması’nın (UMÖB) Altın Sponsoru oldu

Yılda iki kez farklı üniversitelerin ev sahipliğinde gerçekleşen Ulusal Mimarlık Öğrencileri Buluşması’nın (UMÖB) bu yıl durağı Kocaeli oldu. 2- 8 Eylül 2019 tarihleri arasında Yıldız Entegre’nin altın sporluğunda düzenlenen etkinlik kapsamında programda yer alan Kartepe Tesis gezisi ile, öğrencilere Yıldız Entegre ürünleri tanıtılarak üretim aşamaları anlatıldı.

Her yıl iki kez mimarlık öğrencileri tarafından farklı ev sahibi ekiplerle farklı şehirlerde düzenlenen Ulusal Mimarlık Öğrencileri Buluşması (UMÖB) bu yıl Kocaeli Üniversitesi Mimarlık Fakültesi ev sahipliğinde, Yıldız Entegre’nin altın sponsorluğunda gerçekleşti.

Türkiye’nin dört bir yanından 50’nin üzerinde mimarlık fakültesi öğrencisinin yer aldığı etkinlik, 2 -8 Eylül 2019 tarihleri arasında Kocaeli Mimarlar Odası’nda düzenlendi. Meslek ve meslek eğitimi üzerine fikir geliştirebilmek, farklı okullar ve farklı disiplinler arası iletişimin sağlanması gibi ulusal ölçekte amaçlar taşıyan etkinlikte, Yıldız Entegre altın sponsor olarak geleceğin mimarlarına destek verdi.

Eğitime verdiği desteği aralıksız sürdüren, orman ürünleri sektörünün lider oyuncusu Yıldız Entegre, program çerçevesinde 6 Eylül’de Kartepe fabrikasına düzenlediği gezi kapsamında, öğrencilere Yıldız Entegre ürünlerini yakından tanıttı. Üretim Müdürü Ahmet Koçak tarafından ürünlerin üretim aşamaları anlatılırken, Yıldız EntegrePazarlama ve Kurumsal İletişim Müdürü Ercan Şahin,Yıldız Entegre olarak geleceğin mimar ve tasarımcılarının her zaman destekçisi olduklarını belirterek, öğrencilere orman ürünlerinin mimari ve iç mimarideki önemini anlatan bilgilendirici sunumlar gerçekleştirdi.