Yıldız Entegre, SICAM Fuarı’nda yeni koleksiyonlarını tanıttı

Orman ürünleri sektöründe 133 yıllık deneyimini tasarım, inovasyon ve Ar-Ge alanında yaptığı güçlü yatırımlarla geleceğe taşıyan Yıldız Entegre, yeni nesil ürün ve hizmetlerini, İtalya’daki SICAM Fuarı’nda profesyonellerle buluşturdu.

Dünyanın ve Türkiye’nin en büyük orman ürünleri şirketlerinden biri olan Yıldız Entegre, İtalya’nın Pordenone şehrinde 17-20 Ekim tarihlerinde gerçekleşen Mobilya Endüstrisi için Uluslararası Bileşenler, Aksesuarlar ve Yarı Mamul Ürünler Fuarı SICAM’a katıldı. Küresel mobilya endüstrisinin profesyonellerini bir araya getiren ve ‘teknoloji ile tasarımın buluştuğu yer’ olarak tanımlanan SICAM’da ürünlerini tanıtan Yıldız Entegre’nin yenilikçi ve dikkat çekici standı da ziyaretçilerin büyük beğenisini topladı.

2024 yılına damgasını vuracak yenilikler

SICAM’a bu yıl ikinci kez katılan Yıldız Entegre, gelecek döneme damgasını vuracak birçok renk ve yüzey seçeneğini katılımcılara tanıttı. 2024 yılının trend renkleri ve dekorlarının yanı sıra çeşitli alanlarda fonksiyonellik sunan ürünlerini portföyüne katan Yıldız Entegre, SICAM Fuarı’nda bu yıl da iddiasını ortaya koydu.

Tasarımcıların renk paletlerini zenginleştiren, bu doğrultuda tasarımlarda daha özgün ve farklılıkları içine alacak birçok rengi tüketiciye sunmayı planlayan Yıldız Entegre, düz ve desenli birçok dekorun yanı sıra MDFLAM yeni renk koleksiyonu, Dijital Print, Kapak Panel yeni renk koleksiyonu, kompakt yoğunluklu panel gibi yeni panel grubu ürünlerini sektörprofesyonellerinin beğenisine sundu.

 

Melike Alkan: “Sektördeki 133 yıllık köklü deneyimimizi yatırımlarla güçlendiriyoruz”

Yıldız Entegre’nin kendi sektöründe dünyanın ve Türkiye’nin en büyük şirketleri arasında yer aldığını söyleyen Yıldız Entegre Pazarlama ve ÜR-GE’den Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Melike Alkan, “Sektörümüzde 133 yıllık deneyimimizi; inovasyon, tasarım ve Ar-Ge’ye yaptığımız güçlü yatırımlarla geleceğe taşıyoruz. Mimarların ve tasarımcıların ilham kaynağı olmanın yanı sıra sektör trendlerini belirleyen bir marka olmanın haklı gururunu taşıyoruz. Ahşabın estetiğini yaşam alanlarına taşırken, ‘doğaya ve insana’ olan saygımızı her adımda hissettiriyoruz” diye konuştu.

 

 

Yıldız Entegre’nin bir yandan yenilikçi ve fonksiyonel ürünleriyle fark yarattığını, diğer yandan da güçlü bir iş ortağı olarak öne çıktığını belirten Alkan, “Ağacın estetiğini yaşama taşıyan ve sektörümüze yön veren yeniliklerimizi, bu yıl SICAM Fuarı’nda Avrupa’nın ve dünyanın önemli profesyonelleriyle buluşturduk. Gördüğümüz büyük ilgiden dolayı mutluyuz. Orman ürünleri sektöründe global bir lider, yenilikçi ve tercih edilen bir marka olarak yolculuğumuza devam ediyoruz” dedi.