Yıldız Entegre, VarioDor’da model sayısını 15’e çıkardı

VarioDor Kapılara Yeni Ürün Grubu: Alize Premium

Türkiye’nin en büyük monoblok MDF kapı üreticisi Yıldız Entegre, VarioDor koleksiyonunu yeni Alize Premium ürün grubu ile güçlendirmeye devam ediyor.  Sağlamlığı ve estetik görünümü ile dikkat çeken marka, ürün grubuna dahil ettiği 3 farklı yeni model alternatifiyle toplamda 15 farklı seçeneği kullanıcılarının beğenisine sunuyor.

 

Orman ürünleri sektörünün Türkiye’deki lider; global arenadaki ilk 10 üreticisi arasında yer alan markası Yıldız Entegre’nin, alanında pazar lideri kapı markası VarioDor, mevcut ürün gruplarına eklediği yeni renk ve model seçenekleriyle ürün gamını genişletti.

Estetiği yüksek kalite ve sağlamlıkla birleştiren VarioDor, yeni ürün grubu Alize Premium ile Step, Fishbone ve Luxury olmak üzere 3 yeni modeliyle toplam model sayısını 15’e çıkardı.  Bünyesinde zengin renk skalası bulunan marka, Lake Beyaz, Modern Antrasit, Kozmik Gri ve Haki Gri renk seçenekleriyle dikkat çekiyor.

VARIODOR, YÜKSEK KALİTE VE ESTETİĞİN SEMBOLÜ

VarioDor, sahip olduğu kalite belgeleriyle de pazarda farkını ortaya koyuyor. Sertifikasyonda dünya lideri BM TRADA tarafından onaylı VarioDor kapılar, ısı ve ses yalıtımı sağlayan özel contası, montaj kolaylığı sağlayan bağlantı elemanları, uzun ömürlü kullanımı destekleyen menteşe sistemi, çizilmeye dayanımını artıran özel yüzeyi ile fark yaratıyor.

Variodor Alize Premium ürün grubundaki modellerde klasik kapılara göre kanat, kasa ve pervaz tamamen PVC kaplamadan yapılıyor. Pazardaki mevcut “PVC kaplama” kapılara kıyasla daha yoğun bir malzeme kullanılıyor. Bu yoğunluk, Alize Premium ürün grubunda yer alan modellerin görünümündeki çekiciliğini arttırırken, kapı yüzeyindeki işlemeler farklı bir malzeme kullanılmadan kapı yüzeyi üzerine doğrudan işleniyor. Ayrıca kapı yüzeyinde elde edilen yumuşak dokunma hissi de kapıyla kullanıcı arasında duygusal bir geçiş de sağlıyor.

41 DAKİKA YANGINA DAYANIKLI

Üretiminde tasarım ve teknolojiyi harmanlayan Yıldız Entegre, 38 desibele kadar ses geçirmezlik, 100.000 defa açma-kapama özelliği, 41 dakikaya kadar yangına dayanıklılık, sessiz kilit sistemi ve sahip olduğu temel güvenlik sertifikası ile kaliteyi yaşam alanlarına taşıyor. Standart dışı 220 cm ve 240 cm’ye kadar uzunluğa sahip kapıları da bulunan markanın kullanıcının talepleri doğrultusunda gizli menteşeli olarak ürettiği kapılar, uygulama ve montaj kolaylığının yanı sıra şık ve estetik bir görünüm sunuyor.

 

SELÇUK ORMANCI: “VARIODOR İLE EVİNİZİN İÇİNDE KENDİ ÖZEL MEKANINIZI OLUŞTURUN”

Sağlamlığı ve estetik yapısı ile tüketicilerin ilk tercihi olmak ve monoblok kapı türünde pazar liderliğini daha da güçlü bir noktaya taşımak için tüketicinin talep ve ihtiyaçlarını sürekli dinlediklerini, tüketicilerin beklentilerini karşılamak için çok çalıştıklarının altını çizen Yıldız Entegre Satış ve Pazarlama Direktörü Selçuk Ormancı, sözlerine şu şekilde devam etti: “Biliyoruz ki kapılar bir evin veya çalışma alanlarının en önemli ve dikkat çekici dekorasyon unsurudur. Bu sebeple dikkatleri üzerine çeken, kendine özgü stillere sahip, şık tasarımlı kapılar oluşturuyoruz. Alize Premium ürün grubumuzla koleksiyonumuz artık çok daha güçlü ve zengin, 3 yeni model eklenmesi ile toplam model sayımızı 15’e çıkardık. Tüketicilerin beğenisi, talepleri ve ihtiyaçları doğrultusunda da yeni modelleri ürün gamına eklemeye devam edeceğiz. Variodor kapılarımız, tüketicinin pazarda içi dolu kapı olarak nitelendirdiği ve sağlamlığı ile kalitesine vurgu yaptığı ürünlerimizdir. Bu özelliğimizin yanı sıra 41 dakikaya kadar yangına dayanım sertifikası ile güvenliğinizi önceliklerken; 38 desibele kadar ses geçirmezlik özelliği ile evin içinde kendi özel alanınızı yaratmanıza fırsat sağlıyor.”

Yıldız Entegre Hakkında

Yıldız Entegre, 131 yıl önce 1890 yılında Trabzon’da kereste ticareti ile başlayan iş hayatında kazandığı deneyimleri, 1982 yılında kurumsallaşma hamlesiyle ileriye taşıyarak orman ürünleri sektöründe global bir oyuncu olmayı başardı.

Girişimci ve yenilikçi yaklaşımıyla fark yaratan Yıldız Entegre, Türkiye’nin en büyük 29. sanayi şirketidir. Dünya’da orman ürünleri sektöründe yer alan ilk 10 şirket arasındadır. 1.725.000 m²’ den fazla alanda kurulu bulunan, farklı coğrafyalardaki 7 üretim tesisi, 1 liman terminali ve 3 deposu ile çalışmalarını ‘Doğaya ve insana saygı’ ilkesiyle gerçekleştiren Yıldız Entegre tüm üretim tesislerinde toplam 11.600 m3/gün levha üretim kapasitesine sahiptir.

Yıldız Entegre Türkiye, Romanya ve Slovenya’da bulunan üretim tesislerinde; MDF, MDFlam, sunta, suntalam, laminat parke, boyalı levha (mdf, sunta), kapak panel, parlak lak panel, mat lak panel, mdf kapı, kapı paneli, emprenyeli kağıt ile tutkal üretimi gerçekleştirmektedir. ABD’de ise liman terminalleri yer almakta olup üretim için gerekli olan hammadde kaynaklarının tedarik edilmesi, depolanması ve lojistik hizmetlerin sağlanmasına çalışmaktadır.

Şirketimizin amiral gemisi Kartepe Tesisi, dünyanın tek çatı altında kurulmuş en büyük entegre MDF üretim tesisi olma özelliğini bugün hâlâ gururla taşımaktadır. Global bir marka olma yolunda ilk adımlarını ABD yatırımı ile hayata geçiren Yıldız Entegre; Romanya ve Slovenya’daki üretim tesisleriyle Avrupa, Kuzey Afrika, Rusya ve Türk Cumhuriyetleri’ndeki varlığını güçlendirmektedir.

Yıldız Entegre, farklı ihtiyaçlara yanıt veren geniş ürün yelpazesiyle doğanın estetiğini, yaşadığımız tüm alanlara taşıyarak. “Bugün ürettiklerimiz, yarınlarımızı tüketmesin” anlayışıyla hem günümüz hem de gelecek kuşaklar için sorumluluk bilinciyle çalışıp, Kendi kaynaklarıyla gerçekleştirdiği binlerce ağaç dikiminin yanı sıra sivil toplum kuruluşlarıyla birlikte birçok çevreci, toplumsal ve kültürel etkinliğe de imza atmaktadır.