Yıldız Entegre’den yangına dayanıklı, ses geçirmeyen, sağlam ve güvenli kapılar!

Orman ürünleri sektöründe Türkiye’nin lider oyuncusu Yıldız Entegre, VarioDor kapılar ile estetik, yüksek kalite ve güvenliği ön planda tutuyor.

Yıldız Entegre, VariDor markası altında ürettiği 41 dakikaya kadar yangına dayanıklılık, temel güvenlik, 100.000 defa açma kapama, sessiz kilit sistemi ve 38 desibele kadar ses geçirmezlik sertifikasına sahip kapılarla sektörde farkını hissettiriyor.

Yenilikçi tasarımları ve yüksek standartta ürün kalitesi ile orman ürünleri alanında Türkiye’nin lider üreticisi konumunda bulunan Yıldız Entegre, tüm yaşam alanlarında estetik görünüme katkı sağlayan VarioDor markası ile güvenliği ön planda tutuyor.

Uluslararası standartlar çerçevesinde üretilen VarioDor, çeşitli kalite testleriyle sahip olduğu özellikleri kanıtlayarak kullanıcısını güçlendiriyor. Sertifikasyonda dünya lideri BM TRADA tarafından onaylı VarioDor kapılar, ısı, ses ve koku yalıtımı sağlayan özel contası, montaj kolaylığı sağlayan bağlantı elemanları, uzun ömürlü kullanımını destekleyen menteşe sistemi, çizilmeye dayanımını artıran özel yüzeyi ile sektörde fark yaratıyor.

Üretiminde tasarım ve teknolojiyi harmanlayan Yıldız Entegre, 38 desibele kadar ses geçirmezlik, 100.000 defa açma-kapama özelliği, 41 dakikaya kadar yangına dayanıklılık, sessiz kilit sistemi ve sahip olduğu temel güvenlik sertifikası ile kaliteyi yaşam alanlarına taşıyor.

Dekorasyonda sağladığı çeşitlilik ile her zevke hitap edenVarioDor kapılar, kolay temizlenebilir yüzeyleri ile kullanıcıları için büyük avantaj sağlarken, standart özelliklerinin yanı sıra opsiyonel olarak sunduğu manyetik kilit sistemi, yangına dayanıklılık ve ses yalıtımı seçenekleri ile de yaşam alanlarında estetik görüntüsü ve kalitesi ile ön plana çıkıyor.

Kapı üretiminde standartları yükselten bir marka olma özelliğinin yanı sıra son kullanıcının tercihinde de bir numaradaki yerini koruyan VarioDor kapılar, 2019 yılının Mart ayında ise yeni üretimi olan gizli menteşeli, boyanabilir ve 220 cm yüksekliğine sahip kapıları ilk kez alıcısı ile buluşturmuştu.