Roma Kenarbantları,  “Yarının Yenileri” Konseptiyle Intermob 2019’da Yerini Alıyor

EGGER INTERZUM 2019 Köln

Türkiye, Balkanlar ve Ortadoğu’nun lider, dünyanın en büyük 3.kenarbandı üreticisi Roma Kenarbantları, ürün ve hizmetlerini Intermob 2019’da yeni yerinde ziyaretçileriyle buluşturmak için hazırlanıyor.

Stil sahibi yaşamların kapılarını ardına kadar açan, geleceğin ilham veren dekorasyon öncülerinden olmanın yolu sürekli keşfetmektir. Bu anlayış ile Roma Kenarbantları, yaşam alanlarına zevk katacak fikirlerden yola çıkarak ve geleceğin sınırsız seçeneklerine odaklanarak, müşterilerine özgün bir stil ile sürekli ileriye doğru adım atma fırsatı sunuyor.

Roma Kenarbantları, kişiselleştirilmiş tarzda sunduğu kenarbandı dekorlarının yanı sıra, endüstriyel tarzı yakından takip ederek hazırlanan koleksiyonunu ve yeni hizmetlerini, “Yarının Yenilerini” konseptiyle tanıtmaya hazırlanıyor.12-16 Ekim 2019 tarihleri arasında Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenecek olan Intermob Fuarı’nda, yeni yeri olan 14. Salon 1411/A numaralı standındatüketicileriyle buluşmayı hedefleyen Roma; ürünlerini Mükemmel Uyum, Kontrast, High Gloss ve Matt, RomaDoor ve Dijital Baskı kategorileri altında beğeniye sunacak.

“Best of the Best” ödüllü Duo Kenarbantları

Roma, Interzum 2019’da ilk kez tüketicilerle buluşan yeni ürün grubu “Duo” kenarbantlarınıda Intermob 2019 fuarında sergiliyor. Renk ve dekorların uyumu ile harmanlanarak tasarlanan bu yeni ürün serisi ile doğal desenlerin kontrast kullanımıyla, yaşam alanlarında özgün bir tarz yaratılması hedefleniyor. Mobilyalarda, üç boyutlu derinlik hissi veren farklı karakteriyle, dekorasyona hareketlilik kazandıran Duo Kenarbantları, bu özgün karakteriyle Interzum 2019’da “Best of the Best”(En iyinin iyisi) ödülünün sahibi oldu.

Roma ayrıcalıklarıyla tanışın, kazanın…

Geliştirilmiş koleksiyonunun yanı sıra, hizmetleriyle de sürekli adından söz ettiren Roma Kenarbantları, bu yıl geliştirdiği 3 yeni hizmetiyle müşterilerine fayda sağlamaya devam ediyor.

“Metre bazında” kenarbandı siparişiverme kolaylığı sayesinde Roma, Bant Servishizmetiyle müşterilerine fire vermeden yüksek kazanç imkanı sağlıyor. Bu yeni hizmet, Türkiye genelinde seçili Roma bayilerinde, geniş Roma Kenarbandı koleksiyonunun stok renk seçeneklerinden anında teslimat ile ihtiyaç kadar kenarbandına hızlıca ulaşma avantajı veriyor.

 

Müşterilerinin ihtiyaçlarını en hızlı ve kolay şeklide karşılamak üzere geliştirdiği yeni dijital hizmetleri Kenarbandı Sihirbazı Mobil Uygulaması ve Bayi Portalı ile ise Roma, içinde bulunduğumuz dijital dönüşüm çağının trendlerini yakalayarak müşterilerinin günlük işlerine hız kazandırıyor.

Kenarbandı Sihirbazı mobil uygulaması,sektörün en trend yonga levha dekorlarıyla mükemmel uyum sağlayan kenarbandı çözümlerini saniyeler içinde ekrana getirerek,  sadece 3 adımla aranan dekorun renk, yüzey ve parlaklık derecesi ile tam uyumlu kenarbandını görüntüleme ve sorgulama olanağı sunuyor. Uygulamanın stok takip servisi, stoğu tükenmiş ürünler yeniden üretildiğinde anlık bildirimler ve e-posta aracılığıyla bilgilendirme yapıyor.

Bir diğer dijital yenilik olan Bayi Portalıise, bayilerine, kendi kişiselleştirilmiş sayfalarında tüm siparişlerini takip edebilecekleri, sevkiyat tarihlerini öğrenebilecekleri ve sevkiyat önceliklerini belirleyebilecekleri bir platform sunuyor. Yeni dijital çözümleriyle Roma, müşterilerinin gündelik iş hayatlarında en sık ihtiyaç duydukları özelliklere sadece birkaç tık ile ulaşabilmelerini amaçlıyor.