AGT ZEMİN VE MUTFAK-BANYO ÇÖZÜMLERİYLE UNICERA’DA

Ahşabı tutku ve teknoloji ile geliştirerek dekorasyon ve mobilya sektörüne hizmet eden AGT, Mutfak, Banyo ve Seramik sektörünün nabzının attığı UNICERA’da yer alacak. AGT, 7-11 Kasım tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezi Yeşilköy‘de gerçekleştirilecek fuarda mutfak mobilyası çözümleri ve parke alternatifleriyle yeni bir vizyon getirecek.

Ahşap bazlı mobilya ve dekorasyon grubu ürünleriyle sektörüne öncülük eden AGT, UNICERA’da da yer alarak mutfak ve banyo mobilyasına dair çözümlerini uluslararası katılımcılarla buluşturmaya hazırlanıyor.  AGT, şimdi de Mutfak ve Banyo mobilyasına dair çözümlerini UNICERA katılımcılarının beğenisine sunacak. AGT UNICERA’da antistatik ve suya dayanıklı parke ürünlerini de sergileyecek.

UNICERA’da AGT standında göreceğiniz ürünler ise şöyle olacak:

Seramik Boyutunda Suya Dayanıklı Laminat Parkeler

Yalnızca konut değil, ofis ve trafiğin yoğun olduğu alanlarda da tercih edilen AGT laminat parkelerine suya dayanıklı, doku ve renk seçenekleri bakımından rakiplerinden ayrışan, 25 yıl garantili, antistatik parke koleksiyonlarıyla UNICERA’da olacak. AGT, Yeni doğal yüzey Yoga ve Marco Polo parkelerini UNICERA’da sergileyecek.

Suya dayanıklı Mood parke koleksiyonu ile laminat parkeye yeni bir soluk getiren AGT, Mood koleksiyonu içerisine yerleştirilen geniş ebatlı taş desenler ile fuar katılımcılarına zeminde alternatif bir ürün sunacak.

Kapak ve Dekorasyon Malzemelerine Yeni Panel Koleksiyonu 3P

AGT’nin Supramat koleksiyonu ile yükselişe geçen mat trendi, Premium Pet Panel koleksiyonu ile yeni bir boyut kazandı. Solid renklerdeki zarafeti mekânlara taşıyan 3P Panel koleksiyonu dokulu yüzeyleri ile de yeni bir Premium mutfak trendini başlattı.3P koleksiyonu özellikle parmak izi bırakmama ve yüksek çizilmezlik direnci ile de mutfaklara fonksiyonelliği sunuyor.

 

Türkiye’nin CDF Üreticisi AGT

AGT Türkiye’de bir ilki gerçekleştirerek, en son üretim teknolojisini yüksek kaliteli ve sürdürülebilir malzemelerle birleştiren en yeni levha çözümlerinden birisi olan Compact CDF’i üretmeye başladı. Bu yeni ürün grubuna UNICERA’da da yer verecek olan AGT, ülkemizde daha çok ithal edilerek kullanılan bu ürünün yerli üreticisi olarak fuar ziyaretçilerine yüksek yoğunlukta suya dayanımlı özel AGT MDF’si ile üretilen CDF koleksiyonunu tanıtacak.