AHŞAP, SANAT ve DOĞA’nın MUHTEŞEM BULUŞMASI

Ağaç ve Orman Ürünleri sektörünün öncü markası AGT, ürünleriyle, mekanlarınızı yenileyip, farklı bir hava katıyor.

AGT, Köln’de gerçekleşecek olan interzum 2019 fuarında, yenilikçi ve farklı ürünlerini bölgenin sektör temsilcileriyle buluşturacak.

Bu seneki fuar konseptini ahşap, sanat ve doğanın bir araya gelmesiyle oluşan “Think Art, Feel Nature” sloganıyla sunacak olan AGT marka olarak, sektörün son trendlerini pazarla paylaşarak yeni bağlantılar sağlamayı hedefliyor.

Ürettiği parkelerin dayanıklılığına olan güvenini, uzun garanti süreleri ile kanıtlayan AGT’nin panel kartelasına eklediği 8 yeni renk, MDF – Lam’da 2019 itibarıyle ulaşılan 35 farklı dekor alternatifi, yeni 12 mm parke serisi Effect ve Türkiye’nin ilk özel tasarım Laminat Parke Serisi AGT Design By Defne Koz Bliss & Spark serileri fuarda ziyaretçilerle buluşacak.

AGT’nin ürünleri bugün 5 kıtada 70’ten fazla ülkede 1000’in üzerinde satış noktasında tüketiciyle buluşuyor. interzum 2019 fuarıyla başta Orta Avrupa, Doğu Avrupa, Balkanlar ve İngiltere olmak üzere bölgede yeni bağlantılar sağlacak olan AGT, bu fuarla pazar payını ve ürünlerinin erişilebilirliğini arttırmayı hedefliyor.