AHŞAP YÜZEYLERE SABUN BAZLI TEMİZLEYİCİ

Yapısı gereği hassas olan ahşap yüzeylerin derinlemesine temizlenmesinde, korunmasında ve parlak bir görüntüye sahip olmasında sabun bazlı ürünler etkili oluyor.

Mekanlara sıcak bir görüntü veren ahşap-laminant parkeler, kapı, pencere, merdiven ve mutfak dolapları dekoratif şıklığı nedeni ile oldukça tercih ediliyor. Hassas bir yapıya sahip ahşap yüzeyleri doğru ürün ile temizlenip, düzenli bakım yapmak büyük önem taşırken ahşabın ömrünü de uzatıyor.

Ahşap yüzeylerin kirli ve soluk bir görüntüye sahip olmaması için sabun bazlı temizleyiciler etkili çözümler sunuyor. Saruhan Kimya ve Temizlik Ürünleri’nin geliştirdiği Fakir Parkett ahşap temizleyici, sabun bazlı etkili formülü ile tüm ahşap yüzeylerin temizliği ve günlük bakımında güvenle kullanılabiliyor.

Ilık suya ilave edilerek kullanılan Fakir Parkett ahşap temizleyici, sünger veya bez ile yüzeye uygulanarak, etkili temizlik ve ışıl ışıl bir görüntü elde etmeye olanak sağlıyor. Evlerin dekoratif şıklığını tamamlayan tüm ahşap zeminlerde kullanılabilen ürün, durulama ve kurulama gerektirmiyor.

Doğanın sürdürülebilirliği dikkate alınarak üretilen Fakir Parkett’in içerdiği aktif maddeler biyolojik olarak kolay parçalanabilir özelliğe sahip ve ambalajında kullanılan plastiğin dönüştürülebilir olmasıyla çevreci bir ürün.

Fakir Parkett ahşap temizleyici, online satış kanallarından tedarik edilebiliyor.