APEL’den yeni nesil bant serisi

Kimya sektörünün öncü şirketlerinden BETA Kimya A.Ş., günlük yaşamı kolaylaştıran pratik ambalajlı ürünlerine yeni nesil bantları da ekledi. Evlerden iş yerlerine, otomobillerden teknelere kadar hayatın her alanına dokunan yeni APEL Bant Serisi, kolay montaj, hızlı yapışma, kaydırmazlık ve sızdırmazlık özellikleri ile yeni jenerasyon bantlarda en çok aranılan fonksiyonları bir arada sunan 10 yeni ürünü tüketicinin beğenisine sundu.

 

Yapıştırıcılar ve tutkal alanlarındaki 35 yıllık deneyimini, günlük yaşamın bir parçası haline gelen yeni nesil bantlara taşıyan BETA Kimya, jenerik markası APEL ile geliştirdiği 10 yeni bant ürününü tüketicilerle buluşturdu.

İzolasyondan kaydırmazlığa, kalıcı montajdan maskeleme ve sızdırmazlığa kadar pek çok işleve sahip 10 yeni inovatif bandı aynı ürün ailesinde buluşturan Apel Bantlar, fonksiyonellik ve pratikliği bir arada sunuyor. Yapı marketler ve e-ticaret siteleri üzerinden son kullanıcılar ile buluşan APEL Bant Serisi, 7’den 70’e herkesin yanından ayırmayacağı bantlarla hayata konfor katıyor.

Apel Şeffaf Silikon Bant ve Led Montaj Bandı ile her yerde güçlü tutunma

Güçlü akrilik kopolimer yapısı sayesinde tüm yüzeylerde mükemmel tutunma sağlayan Apel Şeffaf Silikon Bant, suya ve ısıya karşı yüksek dayanımı ile montaj uygulamalarında kalıcı yapışma sağlıyor. Tüm yaşam alanlarında kullanım imkanı sunan Apel Şeffaf Silikon Bant, ev dekorasyon ürünleri, aksesuarlar, askı aparatları, havluluklar, raflar, ayna/cam materyaller ve hatta bir otomobilin plakalığına kadar uzanan pek çok farklı malzemeyi, istenilen her yüzeye pratik ve kalıcı şekilde yapıştırabiliyor. Apel Şeffaf Silikon Bant, özel formülü sayesinde 2 metre rulo ile 10 kilograma kadar yük taşıma fırsatı sunuyor.

Apel Led Montaj Bandı ise ekstra tutunma sağlayan güçlü yapısı ve 10 mm’lik dar formuyla, led ışıklandırma sistemlerinden ince kablo kanallarına, hobi malzemelerinden duvar süslerine kadar birçok malzemenin montajında konfor sağlıyor.

 

Apel Tamir Bandı ile yapıştırma ve sızdırmazlık bir arada

Apel Tamir Bandı, tüm iç ve dış mekanlardaki yüzeylerde yapılacak tamirat işlemlerinde kullanım olanağı sağlıyor. Güçlü yapışkanı ve lifli yapısı ile suya karşı dayanıklı olan Apel Tamir Bandı yüksek UV direnci sayesinde dış mekanlardaki iklim koşullarına dayanıklı.

Gri ve siyah iki renk alternatifi sunan Apel Tamir Bandı ile otomobil aksamlarından tekne malzemelerine, evlerdeki su borularından alüminyum cam profillerine kadar tamir işlemi gerektiren tüm yüzeylere uygulanabiliyor. Apel Tamir Bandı, yüksek kopma direncine sahip yapısına ek olarak, başka bir kesici alet kullanımına gerek kalmadan kolayca ebatlandırılabiliyor.

 

Apel Çift Taraflı Köpük Bant ile duvarlarda çivi kullanmaya son

Polietilen köpük yapısıyla yüzeylere zarar vermeden rijit bir yapışma sağlayan Apel Çift Taraflı Köpük Bant, özel malzeme yapısı ve inovatif formülü sayesinde yapıştığı her noktada yüksek tutunma imkanı veriyor. 5 metre rulo ile 15 kilograma kadar yük taşıyabilen Apel Çift Taraflı Köpük Bant, duvar çivisi kullanılması istenmeyen yerlerde rahatlıkla kullanılabiliyor.

Apel Çift Taraflı Köpük Bant ile tablo, resim çerçevesi, dekoratif duvar süsleri, mantar panolar ve levhalar, ekstra hiçbir materyale gerek duymadan tek bir ürün ile kolayca monte edilebiliyor. Uzun ömürlü yapışma, yüksek dayanım ve kolay montaj özellikleri ile Apel Çift Taraflı Köpük Bant, yapıştırma işlemlerine akılcı bir çözüm getiriyor.