HONEST CNC İşlem Merkezi’nin lansmanını 29 Haziran – 2 Temmuz tarihleri arasında Bursa’da gerçekleşti

AES’nin dinamik yapısını, HOMAG’ın tecrübesi ile bir araya getiren dev projenin ilk meyvesi olan HONEST CNC İşlem Merkezi’nin lansmanını 29 Haziran – 2 Temmuz tarihleri arasında Bursa’da gerçekleştirdik.

4 gün boyunca büyük ilginin olduğu HONEST lansmanımıza Türkiye’nin her yerinden ziyaretçilerin katılımı bizleri çok mutlu etti. Ayrıca ilk makine satışlarımız da Lansman süresince gerçekleşti. Gerek yurt içinden gerek yurt dışından oldukça ilgi gören HONEST makinemiz için sipariş almaya devam ediyoruz.

HONEST; Uzun bir inceleme, araştırma, test ve deneme süreçlerinden sonra pazarın ihtiyaç ve eksiklerini dikkate alarak tasarlandı. İki firma tarafından ortak olarak seçilmiş en yüksek kalite ve teknolojiye sahip bileşenleri ile pazara yeni bir soluk getirdi.

HONEST makinemizin kalbinde Alman Benz ana motorları ve Benz delik grupları kullanıldı.AES’nin patentli Vacuboost akıllı vakum optimizasyon sistemi HONEST ’de standart olarak sunuldu. Vacuboost akıllı vakum optimizasyon sistemi ile 8 bölgede, 2 vakum pompası ile yüksek hız ve hassasiyetle işlem yapılabilmektedir. Ayrıca HONEST makinemize HOMAG makinelerinde kullanılan woodWop programı da entegre edildi.

HONEST CNC Freze makinemiz müşterilere tekil olarak sunulduğu gibi, yükleme, boşaltma – temizleme ile hat olarak da konfigüre edilebilmektedir.

Türkiye piyasasında hızlı bir şekilde başlayan lansman ve satışlarımızın gün geçtikçe başarısıyla ses getirerek yayılmasını hedefliyoruz. Bu nedenle yakın gelecekte başka şehirlerde de lansmanlarımızın tekrarlanacağını şimdiden sizlere bildirmek isteriz.

Tüm misafirlerimize ilgi ve alakaları için çok teşekkür ederiz.