Threespine®, Asya’nın önde gelen makine ve üretim ticaret fuarında HOMAG China ile işbirliği yaptı

Välinge Innovation, Threespine® tıklamalı mobilya teknolojisini Interzum Guangzhou 2021 fuarında sergilemek için HOMAG China ile güçlerini birleştirdi.

İşbirliği, HOMAG’ın standart Threespine® çözümlerini mevcut ürün yelpazesine entegre etmesine yol açan, devrim niteliğindeki tıklamalı mobilya teknolojisine olan talebin artmasından etkilenen şirketler arasındaki daha derin bir ortaklığın bir sonucu olarak ortaya çıkıyor.

Sektör, çok kanallı perakendeciler ve tüketiciler için bir devrim olarak nitelendirilen Threespine®, tedarik zincirinin her adımında maliyet ve alan tasarrufu ile mobilyaların nasıl üretildiği, taşındığı, depolandığı ve satıldığı konusunda tamamen yeniden düşünmeyi sağlamasıyla dikkat çekiyor. Teknoloji, düz ambalajdan kaliteli mobilyalara ve tam donanımlı mutfaklara kadar her tür üretici ve her tür malzeme için uygundur.

HOMAG Çin Başkan Yardımcısı Frieder Schuler işbirliğiyle ilgili şunları söyledi: “Threespine® hassasiyeti makine teknolojimize çok iyi uyuyor. Bu nedenle Välinge ve HOMAG, bu geleceğe yönelik çözüm için çok iyi ortaklardır.”

Välinge Innovation Mobilya TeknolojisiKıdemli Kilit Müşteri Yöneticisi Jonas Banestig ise şu açıklamada bulundu: “Küresel olarak büyük makine üreticileriyle sürekli ve güçlendirilmiş işbirliğimizin bir başka kanıtı olan Threespine® ile Homag China işbirliği, tıklama mobilya teknolojisinin değişen perakende ortamına uyum sağlayarak tüketiciler, perakendeciler ve benzer şekilde üreticiler için sahip olduğu ilginin göstergesidir. Teknolojimizin Homag’ın standart çözümlerinde kullanıldığını görmekten gurur duyuyoruz ve bu da mobilya endüstrisi için iş fırsatlarını daha da güçlendiriyor. ”

Threespine® ve HOMAG işbirliği hakkında daha fazla bilgi edinmek için 28–31 Mart tarihleri arasında Interzum Guangzhou 2021 fuarında – Salon 11.1, Stand No C01’de Välinge’yi ziyaret edebilirsiniz.