HOMAG Satış ve Servis Hizmetlerini kendi eline alıyor

HOMAG Türkiye & Orta Doğu Bilindiği üzere merkezi Almanya’da bulunan HOMAG GmbH Firmamız Türkiye de ki Ticari faaliyetlerini 30 yılı aşkın süredir Turhan Makine San. Tic. A.S. üzerinden yürütmektedir. 32. Uluslararası Ağaç Işleme Makineleri, Kesici Takımlar, El Aletleri Fuarında gerçekleştirdiğimiz HOMAG Basın Toplantısına Hoş Geldiniz. HOMAG GmbH Firmamız Yönetim Kurulu ile Türkiye de HOMAG adına hizmet vermekte olan Turhan Makine ile Türkiye’ye ve Orta Doğu’ya daha iyi hizmet verebilmek için 01.01.2020 tarihinde DÜRR SYSTEM LTD.STI. Ofis HOMAG TÜRKİYE & ORTA DOĞU’yu kurmaya karar verildi. Bundan böyle HOMAG Türkiye & Orta Doğu olarak faaliyetlerimizi yürüteceğimizi bildirmek isteriz. HOMAG Türkiye & Orta Doğu Genel Müdürü Sn. Yavuz Yılmaz Tarafından Yönetilecektr. Transfer süreci, HOMAG GmbH Firmamız Yönetim Kurulu ile Türkiye de HOMAG adına hizmet vermekte olan Turhan Makine arasında 27 Eylül 2019 tarihinde imzalanan anlaşma üzerine başlatılmıştır.

Aynı zamanda, HOMAG Grubu Dubai’deki temsilciliğini durduruyor. Tüm bölgeye gelecekte Türkiye’den yeni ortak ekip tarafından hizmet verilecek. HOMAG Grubu, bu daha büyük uzman ekibinin müşteri gereksinimlerini en iyi şekilde karşılayabileceğine inanmaktadır. Bu kararı alma sebebimiz Turhan Makinenin uzun yıllardır HOMAG adına elde etmiş olduğu başarıları daha ileriye taşımak ve Markamızı tercih eden müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmektir.

HOMAG bu kararı ile önümüzde ki yıllarda Türk Mobilya Pazarında olumlu gelişmelere yol açmasını bekliyor. Press Release HOMAG Turkey & Middle East Page: 2 / 2 October 2019 Turhan Makine den Sayın Nural Turhan, Sayın Sinan Turhan ve Sayın Bülent Esen nezdinde tüm ekibe bu güne kadar sağlamış oldukları olağanüstü destek ve Başarılarından dolayı teşekkürlerini sunuyor.

Şirket Bilgileri: HOMAG Group, ahşap endüstrisi ve ahşap işleme mağazalarında üretim için entegre çözümler sağlayan dünyanın lider sağlayıcısıdır. 14 özel üretim sitesi, 23 grup satış ve servis şirketi ve dünya çapında yaklaşık 60 özel satış ortağı şirketi benzersiz bir sistem sağlayıcısı haline getirmektedir. Yaklaşık 6.600 çalışandan oluşan bir işgücü tarafından desteklenen HOMAG Group, müşterilerine, satış noktasından tüm üretim sürecine kadar dijital veri sürekliliğine dayalı, kapsamlı bir yazılım paketiyle birlikte dijital üretim çözümleri sunmaktadır.

Buna ek olarak, açık ekosistem “tapio” (açık Nesnelerin İnterneti platformu) veri akışını kereste endüstrisinin tüm değer zinciri boyunca eşler. HOMAG Grubu, Ekim 2014’ten bu yana Dürr Group’un çoğunluk sahibidir.

 HOMAG GmbH Türkei

 Regus Istanbul Palladium Centre Barbaros Mh.

 Halk Cd. No.8/A Palladium Ofis ve Residence

 Binası  K. 2 D.204/209

 34747 Ataş ehir-Istanbul

 Turkey

 Yavuz Yilmaz

 Managing Director

 Telephon: +90 533 159 17 93

 [email protected]