Lamiset İzmir Bayii: Egeçam Orman Ürünleri

İzmir’de bulunan Egeçam Orman Ürünleri Pazarlama Nakliyat Ltd Şti firmasının Genel Koordinatörü Sn, Hande Sunuç ile görüştük.

Firmanızı ve kendinizi bize kısaca tanıtır mısınız?

Egeçam Parke ; zemin sistemleri alanında 2003 yılından itibaren çalışmalarını sürdürmektedir. Her geçen gün kendini yenileyen ve geliştiren firma anlayışıyla Türkiye zemin pazarındaki uzmanlığını yurtdışında yaptığı atılımlarla ihracata taşımıştır. Yarattığı FloorLaBs markasıyla Laminat Parke, Lamine Parke, Kapı ve MDF ürünlerini  3 kıtada 20’yi aşkın ülkeye ihracat yapmaktadır.

Egeçam, kendisine ait İzmir perakende mağazası ve 100’e yakın Ege bölgesinde ve Türkiye genelindeki partnerleriyle nihai tüketiciye ulaşmaktadır. Kemalpaşa ve Karabağlar’daki 6.500 m2’lik kapalı alan depo kapasitesiyle her daim stok bulunduran şirketimiz 2012 yılından itibarende Lojistik alanında yaptığı atılımla kendi bünyesinde nakliyat hizmeti verebilmektedir.

Egeçam bünyesindeki dinamik, tecrübeli ve iş güvenliği eğitimi almış olan teknik kadrosu ile her zaman koşulsuz müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, bugüne kadar bir çok önemli projeye imza atmıştır. Satış öncesi ve satış sonrası hizmette; kaliteyi zamanında sunarak müşterinin düşlediği yaşam alanına kavuşmasını sağlamak şirket olarak ilk önceliğimizdir. Kalite ile güven buluşması, ürün çeşitliliği ve doğru fiyatlandırma tercih edilme sebeplerimizdendir.Yıllar boyu süren bu güven dolu beraberlik Egeçam kültürünü geliştirmeye devam etmektedir.

 

Lamiset parke ürünleri ve bayilik hizmetleri ile diğer firmalar arasındaki fark sizce nedir?

Billurlar A.Ş. farkı ile üretimi yapılan LAMİSET ürünlerine olan güven kısa süre içerisinde zirveye ulaştı.Her geçen gün bünyesine kattığı moda renk ve desenleri sayesinde LAMİSET’in  geniş bir ürün portföyüne sahip olması ve Billur A.Ş. ‘nin uzman ve sıcakkanlı kadrosu ile çalışmanın ayrıcalığı LAMİSET’e değer katan diğer unsurlardır.

 

Sektör içinde Lamiset markasının yeri ve önemi hakkında görüşleriniz nelerdir?

Sorunsuz müşteri memnuniyeti ve kolay tedarik zinciri ile Lamiseti müşterilerimize sunmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Bu gururu Billur A.Ş. ile birlikte daha nicelerine taşımak dileğiyle…