Lamiset Çorum Bayii: Doğuş Parke

Çorum merkezde bulunan Doğuş Parke parke ve yan grup ürünlerinin satışındaki başarısı ve müşteri memnuniyetiyle sektördeki saygınlığını sürdürüyor. Firmanın sahibi Selman Turna ile görüştük.

Firmanızı ve kendinizi bize kısaca tanıtır mısınız?

Firmamız 2009 yılında Çorum merkezde faaliyetine başlamış olup, laminat parke, kapı ve çelik kapı hizmeti vermekteyiz. Sektördeki tecrübemizin yanı sıra oluşturduğumuz güvenle müşteri memnuniyeti odaklı ilkemizden taviz vermeden hizmetlerimize devam ediyoruz.

Lamiset parke ürünleri ve bayilik hizmetleri ile diğer firmalar arasındaki fark sizce nedir?

Lamiset parkeyi diğerlerinden ayıran özelliklerinin başında kalitesi, kolay ulaşılırlığı ve zengin renk seçeneklerine sahip olması geliyor. Sektörün önde gelen firmalardan biri olan Billurlar A.Ş., bayilik sistemi olarak alt bayilerini destekleyici politikalar izlemesi ve ödeme konusunda kolaylıklar sağlaması anlamında büyük destek ortaya koyuyor.

Sektör içinde Lamiset markasının yeri ve önemi hakkında görüşleriniz nelerdir?

Sektör içinde Lamiset parkenin önemi yerli bir marka olması sebebiyle ülke ekonomisine katkısının altını çizmek gerekiyor. Müşterilerimizden gelen olumlu görüşler de başarısının bir kanıtıdır. Billurlar A.Ş.’ye Lamiset markasını bizlere kazandırdığı için teşekkürü borç biliriz.