Lamiset Parke Eskişehir Bayii: Aydın Parke

Eskişehir’de bulunan ve yapı malzemeleri satışı ile inşaat işleri alanlarındaki başarılı çalışmalarıyla tanınan Aydın Parke firmasının sahibi Fikret Aydın ile görüştük.

Firmanızı ve kendinizi bize kısaca tanıtır mısınız?

Aydın Parke olarak 1997 yılından bugüne laminat parke satışını sürdürüyoruz. 2015 yılındaysa faaliyetlerimize inşaat ve taahhüt işlerini de ekleyerek Eskişehir’de başarılı projelere imza atmaya başladık ve halen de her iki alanda da başarıyla hizmet vermeye devam ediyoruz. Firmamız bünyesinde Lamiset markasının yanı sıra Çamsan Entegre Eskişehir bayiliğini markasını da barındırmaktayız.

Lamiset Parke ürünleri ve bayilik hizmetleri ile diğer firmalar arasındaki fark sizce nedir?

Billurlar A.Ş.’nin sektörümüze kazandırdığı Lamiset markası sektörün yeni popüler yüzü olarak fark yaratıyor. Ürün çeşitliliği ve kaliteli özelliği ile müşterilerimizin beğenisini kazanıyor. Ayrıca Lamiset markasının diğer markalara oranla ortaya koyduğu rekabetçi fiyat performansı da firmamıza büyük avantaj sağlıyor ve gücümüze güç katıyor.

 

Sektör içinde Lamiset markasının yeri ve önemi hakkında görüşleriniz nelerdir?

Billurlar A.Ş. güçlü tedarik zinciri ile bizler için çok değerli ve iyi bir iş ortağıdır. Sektöre Lamiset markasını kazandırdıkları için Kerim Billur bey ve ekibine tekrar teşekkür ederiz. Böylesine kaliteli bir markayı Aydın Parke bünyesinde müşterilerimizle buluşturmaktan mutluyuz.