Lamiset Parke Çorum Bayii: TEK ÇAM ORMAN ÜRÜNLERİ

Çorum’da parke, iç kapı, çelik kapı, dış kapı ve orman ürünleri malzemelerini kaliteli hizmet anlayışıyla müşteriyle buluşturan Tek Çam Orman Ürünleri firmasının sahibi Dursun Erkoç ile görüştük.

Firmanızı ve kendinizi bize kısaca tanıtır mısınız?

1997 yılında parke işine çırak olarak başladım. Uzun süre ustalığını yaptığım laminat parke alanında 2008 yılında üç arkadaş olarak başka bir şirket kurduk ancak bu ortaklık 11 yıl sürdü ve ortaklığı sonlandırır sonlandırmaz bu kez tek başıma Tek Çam Orman Ürünleri firmasını kurdum. Kuruluş tarihi 2020 Şubat ayı olması sebebiyle çok genç ve dinamik bir firmayız ancak bir o kadar da alandaki zengin tecrübelerimiz sayesinde avantajlı bir konumdayız.

Lamiset Parke ürünleri ve bayilik hizmetleri ile diğer firmalar arasındaki fark sizce nedir?

Lamiset markasının diğer ürün bayilikleriyle arasındaki en önemli farklarda başta zamanında ürün teslimi ve zengin renk yelpazesi gelmektedir. Ayrıca Billurlar A.Ş.’nin ilkeli dürüst çalışma prensipleri işin her alanında fark yaratan çok değerli bir etkendir.

Sektör içinde Lamiset markasının yeri ve önemi hakkında görüşleriniz nelerdir?

Lamiset markasının kaliteye ve müşteri memnuniyetine önem vermesi ve bu iki ana unsuru da hakkıyla yapması sebebiyle kısa sürede bir dünya markası olacağına inanıyorum. Ürün zenginliğiyle Lamiset markasının satışını yapmaktan gurur ve memnuniyet duyuyoruz. Billurlar A.Ş. ailesine Lamiset markasını bizlere kazandırdığı için teşekkür ederim.