Lamiset Parke Ankara Bayii: Korkmazlar Yapı

Ankara’da Parke ve inşaat ürünleri malzemelerini kaliteli hizmet anlayışıyla müşteriyle buluşturan KORMAZLAR YAPI firmasının sahibi Mustafa Korkmaz  ile görüştük.

 Firmanızı ve kendinizi bize kısaca tanıtır mısınız?

1998 yılında Ankara’da  faaliyete başlamış olup Parke ve inşaat sektöründe faaliyet göstermekteyiz. Şu anda Jotun, Mapei, BTM, Ukinox bayiliklerimizle ürün çeşitlerimizi arttırmakla beraber, laminat parkeyi hala severek müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız.Hizmet prensibimiz tamamen müşteri memnuniyeti odaklıdır ve bu vizyonla ilerlemeye devam etmekteyiz.

Lamiset Parke ürünleri ve bayilik hizmetleri ile diğer firmalar arasındaki fark sizce nedir?

Gönül rahatlığıyla söyleyebilirim ki Lamiset Ailesi içersinde olmak ve Billurlar A.Ş. ile çalışmak istikrarlı ve emin adımlarla ilerlemek isteyen firmaların öncelikli tercihi olması gerekir. Geniş ürün yelpazesi, satış ve satış sonrası hizmetleriyle öncelikle zamanında ürün teslim konusunda çok memnunuz.

 

Sektör içinde Lamiset markasının yeri ve önemi hakkında görüşleriniz nelerdir?

 

Lamiset parke öncelikle insan sağlığına tamamen zararsız doğal ve gerçekten çok kaliteli bir ürün olduğundan müşterilerimize gönül rahatlığıyla tavsiye edebiliyoruz. Müşteri memnuniyeti konusunda tam puan almış olan Lamiset geleçeğe hızlı ve emin adımlarla ilerlemektedir.