PerfectSense® Laklı Levhalar ile daha fazla çeşit

EGGER mat ve parlak yüzeylerini geliştirmeye devam ediyor.

Beş yıldan uzun bir süredir var olan PerfectSense serisi; görselliği, dokunma hissi ve kalitesi ile ilk günden bu yana büyük beğeni topluyor. Ahşap bazlı malzeme üreticisi EGGER, geçmiş başarılarıyla yetinme niyetinde değil. EGGER, müşterilerine mobilya ve iç tasarımda yeni standartlar oluşturma imkanı sunmak adına sevilen mat ve gloss PerfectSense Laklı Levhalarını geliştirmeye devam ediyor.

2015 yılında pazarda yerini aldığından bu yana PerfectSense Mat ve Gloss MDF Laklı Levhalar zarif görünümleri, hoş dokuları ve dayanıklılıkları ile mobilya endüstrisinin, mimarların, üreticilerin ve nihai kullanıcıların beğenisini topluyor. Ahşap bazlı malzeme uzmanı EGGER, yüksek kaliteli mobilya ve oda konseptleri için PerfectSense Laklı Levhalarınkalitesini daha da geliştirdi: PerfectSense Mat, Premium Matolurken PerfectSense Gloss ise artık Premium Gloss. Her iki model de bu yeni geliştirmeler sonucunda artık daha çeşitli şekillerde kullanılabilecek. EGGER Grubu Mobilya ve İç Tasarım Pazarlama ve Ürün Yönetimi Başkanı Hubert Höglauer bu gelişmeleri , “Mat yüzeylerin dünya çapında gösterdiği başarı ve devam eden trendlerin etkisiyle, yüksek bilinirliğe sahip mat ve parlak Laklı Levhalarımızı daha da geliştirdik. Böylece serimiz artık yatay yüzeylerde de rahatlıkla kullanılabilir hale geliyor”; sözleriyle yorumladı.

Premium Mat: Şimdi yatay uygulamalar için de kullanılabilir yüzey

EGGER, PerfectSense Premium Mat Laklı Levhalar (PM)ile mat yüzeyler trendi konusunda imzasını atmaya devam ediyor. Bu durumun planlama ve işleme konularında da müşterilere yeni avantajlar sağlayacağını düşünen Hubert Höglauer :  “Yenilikçi lak sistemi, mat Laklı Levhamızın mikro çizilmelere ve çizilmelere karşı dayanıklılığını elle tutulur bir şekilde optimize etti. Bunun sonucunda bu ürünün uygulama alanını masalar, tezgahlar ve raflar gibi yatay yüzeylere de taşıyoruz.” sözleriyle devam etti: Premium Mat’ın parmak izi tutmayan yapısı, yüzeyde neredeyse hiç parmak izi kalmadığı için temizliği kolaylaştırır.. Bu niteliği ile özellikle de sevilen koyu renkli dekorlar için oldukça avantajlıdır.

Premium Gloss: Parlaklığı bambaşka bir seviyede yaşayın

PerfectSense Premium GlossLaklı Levhalar (PG)modası geçmeyen zarafeti ile öne çıkıyor. Son geliştirmeler ile birlikte vurgulanan ayna özellikli üst katmanı ve parlak yansıtıcılık özelliği ile Premium Gloss, odaların görsel olarak daha geniş algılanmasına da katkıda bulunur. Yeni yüzey özellikleri Premium Gloss’un uygulama alanlarını da genişletiyor: Büfe gibi yatay yüzey kullanımı daha seyrek olan tasarımlar da artık çok parlak bir şekilde tasarlanabilecek.

Mükemmel uyum

EGGER’in portföyünde, tüm PerfectSense Premium Mat ve Premium Gloss Laklı Levhalar ile görsel açıdan heyecan verici tasarımlar oluşturulabilmesi için uyumlu ABS kenarları ve kontrast PMMA kenarları yer almaktadır. Mat veya parlak görünümü tamamlamak adına, PerfectSense Topmatt veya HighGloss laminatlar da ürün gamı ile birlikte sunulmaktadır. Kenarbantlı yeni PerfectSense Topmatt tezgahlar ise mat mutfak tasarımları için ideal çözümdür. Hubert Höglauer, bu durumu “Bu şekilde, sofistike mat veya parlak kaplamalar ile tüm tasarım fikirleri için doğru ürün çözümünü sunabiliyoruz.” sözleriyle özetledi.

 

PerfectSense® Laklı Levhalar ile daha fazla çeşit

 

→     Mikro çizilmelere ve çizilmelere karşı dayanıklı (PM): Temizlik sırasında oluşabilecek mikro çiziklere karşı dayanıklı olan mat yüzey, ayrıca daha derin çiziklere karşı da dayanıklıdır.

→     Premium Mat artık masa, tezgah, raf gibi yatay yüzeylerde de kullanılabilecek. Premium Gloss ise büfe gibi yatay kullanım frekansının düşük olduğu tasarımlar için de kullanılabilir hale geliyor.

→     Premium Mat’ın parmak izi tutmama özelliği: Neredeyse hiç parmak izi tutmayan mat yüzey, temizlik zahmetini azaltıyor ve özellikle koyu dekorlar için avantaj sağlıyor.

→     Premium Mat; mat, kadifemsi sıcak bir görünüm ve his sunarken, Premium Gloss ayna özellikli bir kaplama ve yansıtma özelliği sağlar.

→     ISO 22196 (=JIS Z 2801) standartlarına uygun antibakteriyel yüzey özelliği

→     Geleneksel lekelerden etkilenmez.

→     Birçok temizlik maddesine dayanıklı.

→     Isı ve neme dayanıklı.

→     %87 oranında yenilenebilir kaynaklardan elde edilen, sürdürülebilir MDF ana malzeme.