EGGER, yeni EGGER PRO 2021+ Parke Koleksiyonu’nu sunar

Ocak 2021’de piyasaya sürülüyor

 Yeni EGGER PRO 2021+ Parke Koleksiyonu, hem yaşam için fikirler hem de geniş dekor yelpazesi ve üç özel ürün kategorisiyle farklı ihtiyaçlara uygun mükemmel parke seçenekleri sunuyor. Bu koleksiyon, dünyanın dört bir yanındaki EGGER bayilerine kendi özel ürün portföylerini oluşturma imkanı tanıyor.

Tek bir global koleksiyonda bulunan özel seriler 

Yeni EGGER PRO 2021+ Parke Koleksiyonu’nun yetkili bayiler için sunduğu avantajlardan biri, üst düzey kişiselleştirme ve esneklik. Ürün yelpazemizin tamamı dünya çapında satışa sunulacak. EGGER’in yetkili ortakları, kendi özel ürün seçkilerini oluşturabilecek. EGGER Parke Ürünleri Kategori Pazarlama Direktörü Maria Nehring, “Müşterilerimizle bağ kurmak için tek bir global koleksiyonda bulunan özel serilerimizden faydalanıyoruz,” diyor. Konseptin müşteriler tarafından beğeni toplamasından mutluluk duyan Nehring, “Müşterilerimiz bu konseptin sağladığı imkanları memnuniyetle karşıladı,” diye ekliyor.

Olağanüstü çeşitlilikte dekorlar

Şirketin tasarım ve danışmanlık uzmanlığı, EGGER müşterilerinin her daim takdirini kazanmıştır. Yeni parke koleksiyonunda EGGER, kapsamlı bir dekor yelpazesine ek olarak çok sayıda ilham kaynağı ve yönelim sunuyor. Dekorlar, en temel “Yaşam için fikirler” sloganımız kapsamında 4 stil dünyasına göre sınıflandırıldı. “Future Retro,” geçmişi ve geleceği şık bir şekilde buluşturan mermer, terazzo ve ceviz gibi reprodüksiyonların ve doğal yüzeylerin modern bir şekilde yorumlandığı serimiz. Doğal malzemelere duyulan istek ise “Pure Nature” serisi ile karşılanıyor. Kıdemli Dekor Yönetimi Uzmanı Ayla Schwarzmayr, “Meşe, bir numaralı ahşap trendi olmaya devam ediyor,” diyor. “Doğal damarlı, çatlaklı veya budaklı meşe görünümünde olması hiç fark etmiyor. Meşe dekorları yumuşak ve doğal özellikleriyle ön plana çıkıyor ve heyecan verici kontrastlar oluşturuyor.”

“Light Urban” stil dünyası, İskandinav tasarımından ilham alıyor. Bu stilde kendinizi iyi hissetmenizi sağlayacak aydınlık ve ferah tasarımlar kullanılıyor. “Perfect Imperfection” temasındaki dekorlar ise tamamen farklı olmasına rağmen bir o kadar heyecan verici. Kullanılmış görünüm ve endüstriyel stil, belirgin olmayan düz hatlı şekiller ve yüzeylerle bir araya gelerek yaşam alanlarında etkileyici bir atmosfer yaratıyor. Bu eşsiz birlikteliğin muhteşem bir örneği, son moda mavi tonlarındaki Renkli Vidora Meşe dekorumuz. Bu dekorda, klasik balıksırtı deseni yepyeni ve gösterişli bir yorumla geri dönüyor.

 

Tüm oda boyutları, kullanım alanları ve görünümler için doğru zemin

Kişiye özel mekanlar ve genel kullanıma açık işletmelerin oluşturduğu yaşam ve çalışma alanları… EGGER PRO 2021+ Parke Koleksiyonu, tüm bu mekanlar için en iyi zemin seçeneklerini sunuyor. EGGER’de tüm oda boyutları, iç tasarım stilleri, kullanım alanları ve görünümler için doğru zemin mevcuttur: Hoş hissiyatı ve akustiğiyle öne çıkan Comfort parkelerden suya dayanıklı Aqua+ Laminat parke seçeneği de bulunan çok yönlü, popüler Laminat parkelere ve sağlam, son derece dayanıklı GreenTecDesign parkelere kadar çeşitlilik gösteren ürünlerimizle, aradığınız ahşap bazlı çözümü EGGER’de bulacaksınız. Ayrıca, çeşitli yüzey dokuları da sunuyoruz. En yeni kaplama teknolojileri, yüzeylerimizin gerçekçi görünmesini sağlıyor.
Taş dekorlara yönelik fırçalanmış yüzeylerden ve özel fayans görünümlerinden yağlı ahşap görünümlü mat yüzeylere kadar tüm zemin dekorlarımız,mükemmel uyumlu yüzeylerile donatılmıştır.Birebir imitasyon olan yüzeyler son derece otantik bir görünümü beraberinde getirirken senkronize gözenekli yüzeylerimiz, parke hissiyatının sunduğumuz görünümlerle uyumlu olmasını sağlıyor.

Doğru ebattaki parkeyi seçerek tüm yaşam alanlarına son dokunuşu yapabilirsiniz. Örneğin, Long veya Kingsize gibi uzun ve geniş parkeler büyük odaların tasarımını en iyi şekilde öne çıkarırken Medium veya Classic ebatlarındaki kısa ve dar levhalar küçük odaların daha geniş görünmesini sağlar.

PRO 2021+ Parke Koleksiyonu ile EGGER artık tüm dekorlarında esnek CLIC it!montaj sisteminikullanıyor.Ürün Yönetimi Direktörü Jörg Hüls, bu sistemi şöyle açıklıyor: “CLICit!sistemimizin kullanımı çok kolay. Bu sayede, tercih edilen montaj yöntemini montajı yapan kişinin inisiyatifine bırakıyoruz. Piyasa araştırmaları bu sistemin müşterilerden yüksek oranda kabul gördüğünü gösterdi.” Üstelik bu profil sisteminin başka bir avantajı daha var: Yüzey, levha ve profilin dahiyane etkileşimi sayesinde GreenTecDesign parkeler ve Aqua+ laminatlar 72 saate kadar suya dayanıklılık sunuyor. Tirol merkezli ahşap malzeme üreticisi, sürdürülebilir şekilde üretilen ahşap bazlı parkelerin günümüzdeki geniş uygulama imkanlarını bu şekilde bir kez daha gözler önüne seriyor.

Baştan sona uyumlu: EGGER ürün ve aksesuar yelpazesi

Parke döşeme ile ilgili en önemli şey hiç şüphesiz parkenin kendisidir. Ancak en iyi sonuçları doğru aksesuarları kullanarak alabilirsiniz. İşte bu yüzden, EGGER bu alanda da birbiriyle uyumlu ürünler sunuyor. EGGER’in uyumlu döşeme altı matları yalnızca ideal basınç stabilitesi sağlamakla kalmaz, aynı zamanda darbe seslerini büyük ölçüde yalıtır ve gürültüyü azaltır. Yerden ısıtma sistemleriyle de kullanılabilen zemin matları nemli odalar için idealdir.

Dekorla aynı tonda veya beyaz renkteki süpürgeliklerimiz, uyumlu parke profilleriyle bir araya gelerek arzu ettiğiniz görüntüyü tamamlar. Böylece maksimum işlevsellik ve sağlamlık çarpıcı bir görünümde bir araya gelir. Aksesuar yelpazemiz, döşendikten yıllar sonra bile parkelerinizin ilk günkü gibi olmasını sağlayacak yüksek kaliteli bakım ürünleriyle tamamlanır.

 

Dijital hizmetler ve pazarlama araçları

EGGER, pazarlama araçları konusunda da ileri görüşlü olduğunu kanıtlıyor. Bu ileri görüşlülük, sektörde vazgeçilmez olan, yararı kanıtlanmış fiziksel araçlara ve POS’lere ek olarak çeşitli dijital hizmetlere de dayanıyor: Bunların en başında ipuçları, trendler ve çeşitli bilgiler sunan kapsamlı bir kurumsal internet sitesi geliyor. EGGER, hayallerindeki dekoru satın almadan önce evinde nasıl duracağını görmek isteyenler için EGGER Floor Visualizer adlı yeni bir dijital araç sunuyor.  Akıllı sezgisel menü navigasyonu, kullanıcılara hem uygulama boyunca yol gösteriyor hem de koleksiyonlar, parke türleri ve en önemlisi de birbirinden çeşitli dekorlar için genel bir bakış sağlıyor. Bayi arama işlevi ve myEgger’deki numune mağazası bağlantısı, müşterilere yeni ürünlerin görselleştirilmesinden evlerine uygulanmasına kadar olan tüm aşamalarda yardımcı oluyor. Mobil kullanım için optimize edilen aracımız, hem bayi ve montaj ekiplerinin oda görselleştirmelerini hızlı ve kolay bir şekilde oluşturabilmesini sağlar hem de ürünlerin evlerinde nasıl duracağını önceden görmek isteyen müşteriler için uygundur.

Kendini kanıtlamış ve adını duyurmuş Virtual Design Studio (VDS) da benzer şekilde çalışıyor. Buradan EGGER parke ve mobilya ürünleri seçilip sanal odalarda bir araya getirilebiliyor. EGGER Parke Ürünleri Kategori Pazarlama Direktörü Maria Nehring, “Bu araç mimarlar tarafından büyük beğeni topladı,” diyor.

Kullanıcılar ayrıca kurulum videolarını ve ilham verici ürün videolarını EGGER Youtube kanalında bulabilirler. Bunların dışında, ahşap bazlı malzeme üreticisi yeni “myEGGER Range” uygulamasıyla perakendeci müşterilerinin kendi ürün yelpazelerini planlamasını ve özelleştirmesini daha kolay hale getiriyor.

EGGER hakkında

Aile şirketi 1961’de kuruldu ve yaklaşık 10.100 kişiye iş sağlıyor. Dünya genelindeki 20 tesisinde geniş bir ürün yelpazesine sahip ahşap bazlı malzemeler (yonga levha, OSB, MDF) ve aynı zamanda kereste üretiliyor. Şirket, 2019/2020 mali yılında 2,83 milyar EUR ciro elde etmiştir. EGGER, DIY (kendin yap) pazarlarında olduğu kadar, mobilya sektörü ile ahşap yapı ve perakende parke sektöründe de dünya genelinde müşterilere sahiptir. EGGER ürünleri; mutfaklar, banyolar, ofisler, oturma odaları ve yatak odaları gibi sayısız kamu ve özel yaşam alanında yerini bulmaktadır. EGGER; mobilya ve iç tasarım, mobilya sanayi ve ahşap bazlı parke sektörleri için gerekli olan tüm ürünleri bünyesinde barındırmaktadır.