Lamiset Parke Diyarbakır Bayii: Tuncer Kardeşler Orman Ürünleri

Diyarbakır’da kerestecilik ve orman ürünleri malzemeleri alanında çok sayıda başarılı projeye imza atan Tuncer Kardeşler Orman Ürünleri firmasının sahibi Muharrem Tuncer ile görüştük.

Firmanızı ve kendinizi bize kısaca tanıtır mısınız?

Tuncer Kardeşler olarak 1988 yılında, Diyarbakır’daki bir sanayi sitesinde, kerestecilik ve orman ürünleri yapı malzemeleri satarak başladık. Çok sayıda başarılı proje imza attık ve hala da faal bir şekilde devam etmekteyiz. Bendeniz Muharrem Tuncer ve kardeşim Mehmet Tuncer, firmamızın başarı ve kalite çizgisinden ödün vermeden yeni projelerde yer almaya devam ediyoruz.

Lamiset Parke ürünleri ve bayilik hizmetleri ile diğer firmalar arasındaki fark sizce nedir?

Sektörün önde gelen isimlerinden Billurlar A.Ş. ailesine lamiset markasını bizlere kazandırdığı için teşekkür ederim. Lamiset markasının mevcut piyasa koşullarındaki en belirgin özelliği yenilikçi olması ve gelişime imkan sunmasıdır. Ayrıca hızlı temin süreleri ile fark yaratmaktadırlar. Empati ve güven esasına dayalı anlayış ve ticari ilişki yönetimi şekliyle ticareti daha üst bir boyuta taşımaktadırlar.

Sektör içinde Lamiset markasının yeri ve önemi hakkında görüşleriniz nelerdir?

Lamiset parke hazırlık aşamasında bizleri heyecanlandıran bir marka olmuştur. Ürün çeşitliliği ile merakla beklediğimiz Lamiset markasının üretime başladığı ilk günden bugüne satışını yapmaktayız. Kısa sürede müşterilerimizin taleplerine cevap vererek satışlarda öne geçmeyi başarmış olan bu markayla birlikte çalışmaktan mutluluk ve gurur duyuyoruz.