Lamiset Düzce Bayii: CEM LAMİNANT ORMAN ÜRÜNLERİ DEKORASYON

Düzce’de bulunan Cem Laminant Orman Ürünleri Dekorasyon Pazarlama Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi parke ve yan grup dekorasyon ürünlerinin başarılı satışıyla dikkat çekiyor. Firmanın sahibi Gökhan Şimşek ile görüştük.

Firmanızı ve kendinizi bize kısaca tanıtır mısınız?

Cem Laminant Orman Ürünleri Dekorasyon Pazarlama Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi olarak 2007 yılında kurulmuş olup günümüze uzanan laminat, iç kapı ve çelik kapı, parke toptan ve perakende satışı hizmeti vermektedir. Toplam 2.700 metrekarelik bir arazi üzerinde 1.650 m2 kapalı alana sahip şirketimiz showroom ve depo olarak güçlü stokla müşterilerimize hizmetini sürdürmektedir.Firmamız başarı ve kalite çizgisinden ödün vermeden %70 oranında müteahhit ve toptan satış, %30 oranında perakende ve nihai tüketiciye satış yapmaktadır.Cem Laminant Orman Ürünleri Dekorasyon Pazarlama Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi bulunduğu bölgede tecrübe, güven ve iş bitiriciliği ile çok sayıda projede gururla imzasını atmış ve projelerin aranan firması haline gelmiştir.

Lamiset parke ürünleri ve bayilik hizmetleri ile diğer firmalar arasındaki fark sizce nedir?

Sektörün öncü firması Billurlar A.Ş. ailesi ve markasının bir parçası gurur duymaktayız. Bununla birlikte Billurlar A.Ş.’ye Lamiset markasını bayii ağı ile birlikte ülkemize kazandırdığı için teşekkür ederiz. Lamiset markasının bünyesinde bulunan ürünlerin tamamının temini ve gelişmiş çözüm bulma özelliğiyle dikkat çekici olmasının yanı sıra markanın güvenilirliği değer biçilmeyen en büyük özelliğidir. Lamiset kendi ile birlikte bizleri de gün geçtikçe güçlendiriyor ve bayilerine göstermiş olduğu desteği ile böyle bir marka bayrağının altında olmaktan mutluluk ve onur duyuyoruz.

Sektör içinde Lamiset markasının yeri ve önemi hakkında görüşleriniz nelerdir?

Billurlar A.Ş., Lamiset markasının hazırlık zamanında heyecanla beklediğimiz ürünü, beklentinin üzerinde bir değerle pazara sunmasıyla isminden övgüyle bahsettirmeyi başarmıştır. Başta planlama ve üretim ile sevkiyata başladığı ilk günden bugüne kadar talep ve önerilerimize cevap verilmektedir. İddialı renkleri ve özellikleri sayesinde bölgemizde hızla yayılan Lamiset markası yayıldıkça da markanın önemi anlayarak aranılan ürün olmaya yolunda hızla ilerlemektedir.