Lamiset Parke Ankara Bayii İnci Grup Parke

Ankara Siteler’de bulunan İnci Grup Parke şirketi ahşap parke ve laminat parke çeşitleri üzerine hizmetlerini başarıyla sürdürüyor. Ana ilkesi olarak koşulsuz müşteri memnuniyetini benimseyen şirket tüm çalışmalarını da bu doğrultuda yapıyor. Yıllardır süregelen tecrübeyle müşterilerine en kaliteli hizmet ve ürünleri en uygun fiyata ulaştırabilmenin gayreti içindeki şirketin sahibi Yakup Güneri ile görüştük.

İnci Grup Parke şirketiniz bize kısaca tanıtır mısınız?

İnci Grup Parke Orman Ürünleri Limited Şirketi olarak orman ürünleri sektöründe faaliyet göstermekte olup parke ve yan ürünlerinin satış ve pazarlamasını yapıyoruz. Ankara Siteler’de bulunan şirketimiz piyasada hali hazırda bulunan markaların (AGT, Çamsan, Terra Click gibi) satışını yapmaktayken en son ürün gamımıza eklenen ve Billular A.Ş.’nin ürünü olan Lamiset markalı laminat parkelerin de bölge dağıtımını üstlenmiştir.

Lamiset Parke ürünleri ve bayilik hizmetleri ile diğer firmalar arasındaki fark sizce nedir?

Lamiset marka laminat parkelerimiz, 7mm Konsept, 8mm Vizyon ve 8mm Derzli Fuga çeşitleri ile sektörde hızlı bir yer edinmiş olup bizim de yeni müşterilere ve yeni pazarlara ulaşmamıza imkan sağlamıştır. Bu konuda da bize destek olan Billurlar A.Ş. yönetimine teşekkürü borç biliriz.

Sektör içinde Lamiset markasının yeri ve önemi hakkında görüşleriniz nelerdir?

Lamiset markalı ürünlerin gerek temini gerekse kalitesi konusunda tüm bayilerine destek olan ve herhangi bir sıkıntı yaşatmayan Billurlar Aş ile birlikte çalışmak büyürk bir ayrıcalık. Bu vesileyle kendilerini teşekkür ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.