Lamiset Sivas Bayii: Eymir Çelik Kapı & Laminant Parke

Sivas’da bulunan Eymir Çelik Kapı &  Laminant Parke firmasının sahibi Yavuz Eymir ile görüştük.

Firmanızı ve kendinizi bize kısaca tanıtır mısınız?

1999 yılında Çelik kapı satış montaj olarak Sivas’ta hizmet vermeye başladık. 2005 yılında bünyemize laminant parkeyi, 2018 yılında bünyemize varidoor bayiliği alarak ahşap daire içi oda kapısı satış ve montajına başladık. 22 yıldır Sivas merkez, ilçelerde ve çevre illerde en iyi şekilde kaliteli işçilik, güler yüzlü personel, kaliteli malzemeyi  bulundurmayı ve en önemlisi müşteri memnuniyetini ilke edinerek 3 adet showroom, 32 adet alt bayimiz ile hizmet vermekteyiz. Billurlar A.Ş. ile çalışarak bu ilkelerimizi pekiştirmekteyiz.

Lamiset parke ürünleri ve bayilik hizmetleri ile diğer firmalar arasındaki fark sizce nedir?

Lamiset parke, Billurlar A.Ş. nin kendi markası olması ve bunu kendisi pazarlaması bizim için en büyük şanstır. Çünkü Billurlar A.Ş işinde profesyonel ve müşterisine değer veren bir firma olunca başarı kaçınılmaz olmaktadır. Bizim için en büyük fark budur…

Sektör içinde Lamiset markasının yeri ve önemi hakkında görüşleriniz nelerdir?

Biz uzun yıllardır Billurlar  A.Ş. ile çalışmaktayız. Billurlar A.Ş. bize her konuda en iyi şekilde yardımcı olmaktadır. Billurlar A.Ş. nin kendi markası olan Lamiset parkeyi Türkiye pazarıda sıkıntısız bir şekilde kazandırdı. Yeni bir marka olmasına rağmen, Yıldız entegre a.ş. ürünü olması gerekçesiyle de satışımızda hiçbir zorluk çekmedik. İleri yıllarda çok daha iyi bir konumda olacapına inancım tamdır. Bizde bu konuda elimizden geleni en iyi şekilde yapmaya hazırız.