Lamiset Parke Afyonkarahisar Bayii PARKECİM

Lamiset Parke’nin Afyonkarahisar’daki bayiliğini yapan PARKECİM firmasından Lemi Uzunay ile görüşerek hem firmayı yakından tanıdık hem de çalışmaları hakkında bilgi aldık.

Parkecim firmasını bizlere kısaca anlatır mısınız?
2004 yılından bu yana parke işi yapıyoruz. Parkecim firması adı altında birçok markanın yanı sıra Lamiset Parke markasıyla da Afyonkarahisar’dan satış ve hizmetlerimizi sürdürüyoruz.

Billurlar A.Ş ürünleri ve bayilik hizmetleri ile diğer firmalar arasındaki fark sizce nedir?
Billurlar A.Ş firmasının çalışma sistemi ve güvenilirliğinin bu derece iyi olması özelliği öncelikle büyük fark yaratıyor. Bu fark bize bayii olarak çok büyük kolaylıklar sağlıyor.
Lamiset Parke tedarik konusunda bize sorun yaşatmıyor. İstediğimiz zaman istediğimiz ürünü sağlayabilmesi ve bunu güvenilir bir sistem çerçevesinde gerçekleştirmesiyle beraber çalışmaktan mutluluk duyduğumuz bir iş ortağıdır.

Sektör içinde Lamiset Parke markasının yeri ve önemi hakkında görüşleriniz nelerdir?
Lamiset Parke markası deyince “güzel parke” akla geliyor. Kaliteli marka olma yönünde hızla güzel adımlar atan Lamiset’in sektörde en çok tercih edilen renklere sahip olması bir avantaj. Ayrıca Lamiset’in bir diğer güzel yanı da çok kolay döşeniyor olması ki ustalarımızdan da bu yönde çok olumlu yorumlar alıyoruz. Sektöre güzel bir giriş yaptı ve aynı güzellikle ilerliyor.