BETA KİMYA A.Ş. inovatif ürünleri ve akılcı çözümleriylefark yaratıyor

Kimya sektörünün köklü şirketlerinden BETA Kimya A.Ş., yeni nesil ürünleriyle yapı sektöründe de öne çıkıyor. Yapı kimyasalları, yapıştırıcılar ve teknik aerosoller ürünleriyle mobilyadan yapı sektörüne, otomotivden tekstile kadar hayatın her alanına dokunan BETA Kimya A.Ş., Apel ve MitreApel markalarıyla akılcı çözümler sunuyor.

Türkiye’nin en büyük kimya şirketlerinden BETA Kimya A.Ş., yeni ürünleriyle mobilya ve yapı sektörlerine de yön vermeyi sürdürüyor. Ar-Ge ve inovasyona yaptığı yatırımlar ve tamamı Türk mühendisler tarafından geliştirilen yenilikçi ürünleriyle dikkat çeken BETA Kimya A.Ş., MS Polimer teknolojisine sahip yeni hibrit yapıştırıcılar APEL High Tack ile APEL Universal’in yanı sıra APEL PF370 ve APEL PF371 Kapı & Pencere Köpüğü gibi pek çok ürünle sektör profesyonellerinin beğenisini topluyor.

APEL High Tack ile APEL Universal’den üstün yapışma ve ekstra sızdırmazlık

BETA Kimya A.Ş. tarafından geliştirilen MS Polimer teknolojisine sahip yeni hibrit yapıştırıcı APEL High Tack, sektörün uzun yıllardır aynı üründe buluşmasını beklediği yapıştırıcı ve sızdırmazlık özelliklerini bir arada sunuyor. APEL High Tack pek çok farklı türdeki ürünün duvarlara zarar vermeden yapışmasına ve anında tutunmasına olanak sağlıyor. APEL High Tack boyanabilir olmasının yanı sıra iç mekanlarda olduğu gibi dış mekanlarda da kullanılabiliyor. APEL High Tack geleneksel ev silikonu ve poliüretan mastiğin üstün özelliklerini bir arada sunuyor.

Yeni bir inovasyon ürünü olan APEL Universal ise genel amaçlı bir yapıştırıcı. APEL Universal üstün sızdırmazlık özelliğinin yanı sıra pek çok farklı materyali birbirine kolayca yapıştırarak güçlü bir tutunma sağlıyor.

Kusursuz montaj ve dolgu için APEL PF370 ile APEL PF 371 Kapı & Pencere Köpüğü

Kapı ve pencere montaj uygulamalarına yeni bir soluk getiren APEL PF370 ve APEL PF371 Kapı & Pencere Köpüğü, düşük genleşmeye sahip özel formülüyle şişme, çekme ve çarpılma sorunlarını ortadan kaldırıyor. Düşük genleşmesi sayesinde dar boşluklarda kasma ve zorlamayı engelleyen APEL PF370 ve APEL PF371 Kapı & Pencere Köpüğü, uygulandığı bölgenin formunu alarak tüm boşlukları kusursuz doldurma imkanı sunuyor.

APEL PF370 ve APEL PF371, kapı ve pencere kasalarının montajında, binalarda oluşan çatlaklar ile boşlukların doldurulmasında, kalorifer petekleri, elektrik tesisatları, sıcak ve soğuk su borularının çevresinde izolasyon amaçlı kullanılabiliyor.