Yemek Odalarında Ahşabın Cazibesi Modern Stille Birleşti

Salona girdiğimizde dikkatleri üzerine çeken yemek odası takımları, ahşabın cazibesiyle birleşince yaşam alanlarını sıradanlıktan kurtarıyor. Kilim Mobilya tasarımcıları tarafından amalfi ve antrasit gri renk kombinasyonuyla tasarlanan Kaşmir Yemek Odası, modern tasarımını, geometrik çizgilerle birleştirerek yaşam alanlarına sofistike bir hava katıyor.

Yalınlık ve şıklığı her zaman bir arada sunan Kilim, Kaşmir Yemek Odası Takımı’yla stil sahiplerine hitap ediyor. Kilim Mobilya tasarımcıları tarafından tasarlanan Kaşmir Yemek Odası, tüketicilerinin fonksiyonelliğini düşünmenin ötesinde kullanım kolaylığıyla beğeni kazanıyor.

Yaşam alanlarına iz bırakın…

Renk uyumu ve tasarım şıklığı ile dikkat çeken Kaşmir Yemek Odası, takımın kimliğine uygun tasarlanan kulplarıyla yaşam alanlarına şık bir görsellik katıyor. Modern tasarımını geometrik çizgilerle buluşturan takım, amalfi ve antrasit gri rengini metal kulplarıyla tamamlamanın ötesinde estetik görünümünü dekoratif aynasıyla zenginleştiriyor. Konsol, Konsol Ayna, Plazma ünitesi, Plazma Ünitesi Üst Modül, Gümüşlük, Sabit Masa ve Orta Sehpa’dan oluşan Kaşmir Yemek Odası Takımı; doğadan ilham aldığı güçle zarif ve yaşayan mekanlar yaratmanızı sağlıyor.

 

Kilim Mobilya Hakkında;

Evrensel standartlara uygun, dünya genelinde, her yaşam alanına sevgiyle “Bir KİLİM” üretme vizyonumuzla istikrarlı bir şekilde büyüyerek, ülkenin lider mobilya üreticileri arasındaki yerini alan Kilim Mobilya, bugün sürdürülebilir büyüme stratejisiyle yoluna devam ediyor. Her alanda teknolojik gelişmeleri yakından takip eden ve yeni inovatif yaklaşımla sürekli Ar-Ge çalışmaları yapan Kilim, Türkiye genelinde ve dünyanın birçok ülkesindeki yaygın satış ve hizmet ağı ile sadece ülkemizin değil, dünyanın dört bir yanına ulaşıyor. Kilim Mobilya, tüm iş süreçlerini EFQM mükemmelik modeli çerçevesinde yürüterek milyonlarca müşterinin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak için çalışıyor.