Kilim Mobilya’dan her anını özel yaşamak isteyenlere yeni ürün: Leo Oturma Odası

Türkiye’nin yenilikçi mobilya üreticisi Kilim Mobilya, “Yaşadığım her gün, her an özel” diyenlerle yeni ürünü Leo Oturma Odası’nı buluşturdu. Yalın hatlarıyla zarif bir görünüme sahip olan Leo, lüksün modern bir yorumu olarak iddialı duruşunu sergiliyor.

Rahat ve ergonomik yaşam alanı yaratan seçeneklerle, üstün rahatlık sunan Kilim Mobilya, yaşadığı her ana değer verenlere özel yeni ürünü Leo Oturma Odası’nı sunuyor. Tarzı, rahatlığı ve sadeliği ile ferahlık yayan Leo, özel iskelet yapısıyla verdiği konforu uzun yıllar koruyor. Modern dokunuşlarla tasarlanan minimalist yapısıyla göz alıcı şıklığı beraberinde getiren Leo, yağ yeşili rengiyle kattığı dinamizmi evlerin sıcaklığıyla buluşturuyor.

İnce ve zarif formdan yayılan yüksek enerji

Düz ve sade hatlarıyla yaşam alanlarına ferahlık getiren Leo Oturma Odası, dikkat çeken görünümüyle yarattığı farkı kolaylıkla yansıtıyor. Günün yorgunluğunu atmak isteyenlerin yardımına ince ve zarif formuyla yetişen Leo, genç havasıyla da yüksek enerji yayıyor. Günün en özel anlarında bedeni dinlendiren ve rahatlatan özel yapısı, Leo’yu tercih sebebi kılarken kolayca yatak olabilmesi ise fonksiyonellik sunuyor.

Kolay temizlenen kumaşıyla hijyen harikası

Dokusu ve çizgileriyle havalı bir görünüm sergileyen Leo, kolay temizlenen kumaşı sayesinde hijyeni mümkün kılıyor. Temizlik kolaylığı sağlayan yüksek ayakları ihtişamı tüm alana yayıyor. Leo, sandıklı üçlü koltuğu ve yine sandıklı tekli koltuğu ile depolama ve düzenleme konularında da kullanıcısına büyük kolaylık sağlıyor.