Kilim Mobilya,Rome Koltuk Takımı ile zamansız yaşam alanları

Şık ve özgün tasarımlarıyla fark yaratan Kilim Mobilya, Rome Koltuk Takımı ile yaşam alanlarına vazgeçilemeyecek bir konfor getiriyor. Yumuşak ve parlak kumaşı ile şıklığından ödün vermeyen Rome Koltuk Takımı, yatağa dönüşebilme özelliği ile de dikkat çekiyor.

Kilim,Rome Koltuk Takımıile salon ya da oturma odalarında klasik tarza yer açmak isteyenler için şık ve konforlu bir alternatif sunuyor. Geçmiş, bugün ve geleceğin esintileriyle yaşam alanlarının aurasını değiştiren koltuk takımı, zamansız tasarımların tutkunu olanlar için hazırlandı. Özenli çizgileri, yumuşak dokusu ve göz alıcı renkleriyle kusursuzluğun güncel tanımı olan Rome, tasarımından aldığı güç, şık ayak detayları ve fonksiyonelliği ile yüksek konfor sağlıyor.

Nötr ve soft renklerle güçlü bir duruş

Yaşam alanlarının kalbinde yüksek standartlarda bir görünümle kullanıcısının beğeni algısını yansıtan Rome Koltuk Takımı, Easy Open yatak sistemi sayesinde öne doğru çekmeye gerek kalmadan, kolaylıkla bir yatağa dönüşebiliyor. Kolçaklarının dairesel formuyla üst düzey bir görünüme sahip olan koltuk takımı, alçak sırtı, ahşap ve zarif ayaklarıyla Kilim’in klasik tarzını yansıtıyor. Nötr ve soft renkleri, yumuşacık ve parlak kumaşı Rome’un tasarımını öne çıkarırken güçlü bir duruş sergilemesini de mümkün kılıyor. Takımda kullanılan kumaş yapısı ve yüksek ayaklar hem kullanım hem de temizlik kolaylığı sağlıyor.