ÇAMSAN’dan Ekonomik Parke Serisi: SILVER

Sektörün önde gelen firması Çamsan Entegre, piyasaya sürdüğü yeni parke serisi “SILVER” ile yaşam alanlarına sıcacık bir dokunuşta bulunuyor. Çamsan Parkelam’ın olmazsa olmazı ‘kalite’ ve ‘özgün’ tasarım çizgisine üçüncü bir güzellik olarak ‘uygun fiyat’ı ekleyen firma, “SILVER” serisiyle pazarı hareketlendirecek.

Çamsan Entegre, 1998 yılında Türkiye’de üretilen ilk laminat parkenin ve MDF ve MDFlam’ın üreticisi olan Çamsan Entegre’nin imzasını taşıyor. Çamsan Entegre’nin farklı renk ve desen çeşitlerini içeren seri koleksiyonları, tüm mekanlar için kaliteli, sağlıklı, estetik ve dekoratif özellikler içeren zengin seçenekler sunuyor. Firmanın pazara kazandırdığı en son ürün olan “SILVER” parke serisi ise kalitesi ve görünümünün şıklığı kadar uygun fiyatıyla da dikkat çekiyor.

8 mm 31. Sınıf “derzsiz” üretilen SILVER serisi 6 renk alternatifiyle pazara sunuluyor. Sakarya Meşe, Acar Meşe, Burgaz Meşe, Aras Meşe, Liva Meşe ve Karya Meşe alternatiflerine yakın zamanda yeni renklerin ekleneceği belirtiliyor.

Türkiye’de parke satışının %50 – 60 kadarı ekonomik ürünlerden oluşuyor. Bugüne kadar ekonomik segmentte yer almayan Çamsan Parkelam, SILVER Seri ile kaliteden ödün vermeyen ekonomik ürünlerini piyasaya sunarak tüketicileri memnun etmeyi amaçlıyor. Duyurulduğu andan itibaren yüksek talep gören SILVER Serisi gerek ferah renkleri gerek şıklığı ve gerekse modern tasarımlarıyla yaşam alanlarına yeni bir enerji sunuyor.

Çamsan Entegre, sektörünün öncüsü olan ve büyükleri arasında yer alan ilklerin temsilcisi ÇAMSAN ENTEGRE AĞAÇ SAN. ve TİC. A Ş. tarafından Hendek- Sakarya’daki fabrikalarında üretiliyor.